اعلام اسامی برگزیدگان مرحله نهایی بیست و هشتمین المپیاد علمی و دانشجویی کشور در سال ۱۴۰۲

اسامی برگزیدگان مرحله نهایی بیست و هشتمین المپیاد علمی و دانشجویی کشور پس از بررسی و تعیین رتبه و همچنین اعطای مدال در شورای برنامه‌ریزی المپیاد دانشجویی اعلام شد.

 آزمون مرحله نهایی بیست و هشتمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور با حضور نفرات برگزیده آزمون کارشناسی ارشد (متمرکز) و آزمون غیرمتمرکز المپیاد در دانشگاه‌های واقع در مراکز مناطق ده‌گانه کشور برگزار شد و متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاع از نتایج این آزمون به پایگاه اینترنتی المپیاد علمی دانشجویی کشور به نشانی http://olympiad.sanjesh.org مراجعه کنند.

شرکت‌کنندگان در این المپیاد در رشته‌های «زبان و ادبیات فارسی»، «علوم جغرافیا»، «علوم اقتصادی»، «الهیات و معارف اسلامی»، «علوم تربیتی»، «حقوق»، «روان‌شناسی»، «علوم زمین»، «شیمی»، «فیزیک»، «زیست‌شناسی»، «آمار»، «ریاضی»، «طراحی صنعتی»، «مهندسی برق»، «مهندسی شیمی»، «مهندسی صنایع»، «مهندسی عمران»، «مهندسی مکانیک»، «مهندسی مواد و متالورژی»، «مهندسی کامپیوتر»، «مهندسی کشاورزی (زراعت و اصلاح نباتات)»، «سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت» به رقابت پرداختند.

دارندگان رتبه‌های ۱ تا ۱۵ المپیاد علمی دانشجویی کشور می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز المپیاد علمی دانشجویی کشور درخواست صدور گواهی خود را به صورت الکترونیکی ثبت نمایند. این نفرات که اسامی آنان در سایت مرکز المپیاد اعلام شده و در زمان ثبت نام حائز شرایط بوده‌اند، به منظور استفاده از آئین‌نامه‌های استعداد‌های درخشان برای معرفی به دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد، لازم است درخواست خود را از تاریخ ۸ الی ۱۸ مهر ماه ۱۴۰۲ به آدرس پست الکترونیکی olympiad@sanjesh.org ارسال نمایند. یادآوری می‌شود جهت صدور معرفی‌نامه، ارسال گواهی موقت فراغت از تحصیل در مقطع کارشناسی الزامی است.

متقاضیانی که در مرحله نهایی آزمون شرکت کرده و نتایج آنان اعلام شده است، در صورتی که درخواست رسیدگی مجدد به برگه‌های آزمون خود را دارند، می‌توانند از تاریخ ۸ تا ۱۸ مهر ماه درخواست خود را از طریق آدرس پست الکترونیکی olympiad@sanjesh.org ارسال کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار