سکوت VAR در تصمیم اشتباه داور علیه یوونتوس

یک تحلیل گر مسائل داوری فوتبال ایتالیا گفت: در بازی یوونتوس و ساسولو، داور باید به دومنیکو براردی کارت قرمز مستقیم نشان می‌داد.

یوونتوس امشب در دیداری خارج از خانه ۴-۲ مغلوب ساسولو شد؛ نتیجه‌ای که با اشتباهات پیاپی بازیکنان یووه رقم خورد، اما این تنها بدشانسی تیم ماسیمیلیانو آلگری نبود.

زمانی که براردی ساق پای گلیسون برمر را با نوک استوکهایش هدف گرفت در استادیوم ماپی جنجال بزرگی به وجود آمد. اعضای تیم یووه و همچنین نیمکت نشینان این تیم شدیدا خواستار نشان کارت قرمز مستقیم به براردی شدند، اگرچه آندره آ کلمبو داور بازی فقط کارت زرد را انتخاب کرد. داوران وار فیلم را ارزیابی کردند و سپس گفتند که بازی می‌تواند ادامه یابد.

مارلی در نقش خود به عنوان کارشناس داوری در شبکه دزن توضیح داد: "این حادثه باید دقیق ارزیابی شود، زیرا دلایل خوبی وجود دارد که چرا دارو همه این تصمیمات را گرفته است. "

وی افزود:وار تنها می‌تواند برای تصحیح یک خطای واضح و آشکار مداخله کند، که در این مورد تضمینی نبود. با توجه به اینکه زانوی براردی هنگام تماس با ساق پا خم شده بود و قدرت زیادی پشت آن نبود، شواهد کافی برای لغو تصمیم داور وجود نداشت.

با این وجود، من شخصاً یک کارت قرمز می‌دادم و احساس می‌کردم که داور باید این اتفاق را با اخراج مجازات می‌کرد، اما او ماجرا را در زمین ارزیابی کرد و این اهمیت اصلی را دارد. 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار