آخرین تحولات بازار میوه و صیفی در هفته نخست پاییز

رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: با توجه به فراوانی عرضه در برابر تقاضا، قیمت نسبت به هفته قبل تغییری نداشته است.

آقای مصطفی دارایی نژاد، رئیس اتحادیه بارفروشان از آرامش حاکم بر بازار خبر داد و گفت: با توجه به فراوانی عرضه در برابر تقاضا، قیمت انواع میوه و صیفی نسبت به هفته قبل تغییری نداشته است.

او افزود: برآوردها حاکی از آن است که قیمت میوه تا پایان مهرماه تغییری نداشته باشد.

دارایی نژاد قیمت هر کیلو انار را ۱۵ تا ۳۵ هزار تومان اعلام کرد و گفت: نرخ کنونی هر کیلو لیموشیرین ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان ، نارنگی ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان، کیوی ۱۵ تا ۳۰ هزار تومان و سیب لبنانی ۱۰ تا ۴۰ هزار تومان است.

رئیس اتحادیه بارفروشان ادامه داد: اکنون هر کیلو آلو شابلون با نرخ ۱۵ تا ۴۰ هزار تومان، آلو سانترا ۱۵ تا ۴۰ هزار تومان، انجیر سیاه ۲۰ تا ۵۰ هزار تومان، انگور بی‌دانه سفید ۱۵ تا ۳۰ هزار تومان، انگور بی‌دانه قرمز ۲۰ تا ۴۰ هزار تومان، انگور عسگری ۱۵ تا ۳۰ هزار تومان، خیار بوته‌ای ۱۵ تا ۲۲ هزار تومان، خیار گلخانه ۱۲ تا ۲۲ هزار تومان، خیار اصفهان ۵ تا ۱۷ هزار تومان، سیب گلاب ۲۰ تا ۴۰ هزار تومان، شلیل شبرنگ ۲۵ تا ۵۰ هزار تومان، شلیل شمس ۱۵ تا ۴۰ هزار تومان، گلابی بیروتی ۳۰ تا ۸۰ هزار تومان، هلو انجیری ۱۵ تا ۴۵ هزار تومان در میدان مرکزی عرضه می‌شود.

او قیمت هر کارتن آناناس ۶ تایی را یک میلیون و ۵۰ تا یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اعلام کرد و افزود: نرخ هر کیلو موز اکوادور ۶۰ تا ۶۵ هزار تومان، موز هندی ۴۵ تا ۵۵ هزار تومان و انبه ۵۵ تا ۷۰ هزار تومان است.

دارایی نژاد قیمت هر کیلو هندوانه را ۳ تا ۷ هزار تومان، طالبی ۵ تا ۱۵ هزار تومان، جانا ۸ تا ۱۴ هزار تومان و خربزه ۵ تا ۱۸ هزار تومان اعلام کرد.

رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: با توجه به فراوانی میوه‌های پاییز برای صادرات باید برنامه ریزی شود‌.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
غفار
۱۲:۵۱ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
قیمتاهنوزخیلی پایینه بایدبره بالاتر "" اینجوری ملت میوه دورمیریزن ""اسراف میکنن حرام میکنن ""
آخرین اخبار