مهلت اعتراض به صحت‌سنجی مدارک متقاضیان داوطلبی مجلس تمدید شد

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه اعلام کرد از تمدید یک روزه مهلت اعتراض به صحت‌سنجی مدارک متقاضیان داوطلبی مجلس خبر داد.

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۷ اعلام کرد متقاضیان داوطلبی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا دوشنبه سوم مهرماه فرصت دارند نسبت به ثبت اعتراض خود از نتیجه صحت سنجی مدارک اقدام کنند.

در متن کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات کشور آمده است: 
با گرامیداشت چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس، به آگاهی متقاضیان داوطلبی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌ رساند؛
 
براساس این گزارش، آن دسته از متقاضیانی که مدارک یا اطلاعات آنان از سوی مرجع یا مراجع صادر کننده گواهی، مورد تایید قرار نگرفته است، فقط تا روز دوشنبه سوم مهر از ساعت ۸ الی ۱۸ فرصت ثبت اعتراض در سامانه keshvar.moi.ir را دارند.
 
همچنین آن دسته از متقاضیانی که مدارک آنها پس از اعلام نظر ثانویه مراجع مذکور، همچنان مورد تایید قرار نگرفته باشد، می توانند جهت رفع نقص، به صورت حضوری به دستگاه مورد نظر مراجعه کنند؛ در صورت تایید مدرک، مرجع رسیدگی کننده فرصت دارد تا تاریخ ۲۶ مهر (یک روز قبل از شروع ثبت نام) نظر خود را به ستاد انتخابات کشور اعلام کند.
 
بار دیگر تاکید می‌شود، تنها افرادی که تایید مدارک و اطلاعات آنان از سوی تمامی مراجع مربوطه صادر شده باشد، مجاز به ثبت نام الکترونیکی نهایی از تاریخ ۲۷ مهر به مدت هفت روز خواهند بود.

قبل از این دوم مهرماه آخرین مهلت برای رفع نقص و مغایرت پیش ثبت‌نام متقاضیان داوطلبی نمایندگی مجلس و آماده شدن برای ثبت نام قطعی در ۲۷ مهرماه اعلام شده بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.