حمل و نقل دانش‌آموزان بندرعباسی تا پایان مهرماه رایگان شد

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی بندرعباس از حمل و نقل عمومی رایگان اتوبوس‌های درون شهری برای دانش آموزان تا پایان مهر ماه خبر داد.

یعقوب دبیری‌نژاد رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی بندرعباس با اشاره به  حمل و نقل رایگان برای آموزان در بندرعباس با اتوبوس های درون شهری تا پایان مهر ماه گفت: هزینه‌های اجرای این طرح توسط شهرداری بندرعباس تأمین می‌شود و در صورت تأثیر مثبت آن بر کاهش بار ترافیک در ساعات شروع و تعطیلی مدارس، این طرح را تا پایان سال تحصیلی ادامه خواهیم داد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: با وجود اینکه طبق قانون، محدوده خدماتی شهرداری بندرعباس فقط تا مبادی ورودی شهر است، بخش مهمی از ظرفیت اتوبوس‌های شهرداری به تردد دانشجویان دانشگاه هرمزگان اختصاص داده شده که مشکلات عدیده‌ای را برای شهروندان و دانش آموزان سطح شهر ایجاد کرده است.

دبیری‌نژاد گفت: از مسئولان دانشگاه هرمزگان درخواست داریم در این خصوص چاره‌اندیشی کنند تا بتوانیم پاسخگوی گلایه‌های بحق مردم باشیم.

او گفت: با وجود همه کاستی‌ها، تردد اتوبوس‌های درون شهری به نحوی برنامه‌ریزی شده است تا دانش‌آموزان بتوانند برای رفت و آمد از این امکانات استفاده کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.