امیر حیدری: دشمنان در صورت حماقت، پاسخ قاطع می‌گیرند

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران اگر دست از پا خطا کنند و حماقت و شرارتی از آن‌ها علیه نظام اسلامی سر بزند، پاسخ قاطعی از نیروی زمینی ارتش دریافت خواهند کرد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش اظهار کرد: هم‌اکنون در تمام مرز‌های کشور از شمال غرب، غرب و جنوب غرب گرفته تا شمال شرق و جنوب شرق نیروی زمینی ارتش مستقر شده است.

وی افزود: اگر دشمنان دست از پا خطا کنند و حماقت و شرارتی از آن‌ها علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سر بزند، پاسخ قاطعی از نیروی زمینی ارتش دریافت خواهند کرد.

امیر سرتیپ حیدری تأکید کرد: دشمنان ما اگر از مسیر هوایی علیه ایران اقدام کنند، به‌طور قطع جایی برای نشستن روی زمین نخواهند داشت و اگر از زمین هم اقدام کنند، طومارشان را در کسری از ثانیه به فضل الهی در هم خواهیم پیچید.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه استقرار تیپ‌های نیروی زمینی در نوار مرزی با دو هدف عمده صورت می‌گیرد، گفت: استقرار نیرو‌ها به معنای این نیست که خطری نظام اسلامی را تهدید می‌کند؛ بلکه این نیرو‌ها با دو هدف عمده «حفظ و ارتقای آمادگی‌ها» و همچنین «اشراف اطلاعاتی» در مرز‌ها مستقر می‌شوند.

امیر سرتیپ حیدری تصریح کرد: نیروی زمینی ارتش به‌منظور حفظ و ارتقای آمادگی نیرو‌های خودی در مرز‌ها استقرار یافته است تا نیرو‌ها به معنای واقعی کلمه، خود را در سنگر احساس کنند.

وی بیان کرد: این فرمان مبارک رهبر معظم انقلاب است که همیشه خود را در سنگر احساس کنید و این احساس در سنگر بودن تا به‌طور عملی روی زمین پیاده نشود، ممکن نخواهد بود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: اشراف اطلاعاتی امر بسیار مهمی است و اهمیت بسیاری برای ارتش دارد و به همین خاطر باید اشراف اطلاعاتی دقیقی داشته باشیم تا هر حرکتی را در مرز‌ها کنترل کنیم.

امیر سرتیپ حیدری همچنین با اشاره به توانمندی‌های دفاعی ارتش گفت: امروز ارتش به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، نیرویی مردمی و البته خودکفاست.

وی تصریح کرد: در برهه کنونی، در چرخه دفاعی در ۲۳ رسته‌ای که در نیروی زمینی ارتش وجود دارد، هیچ نیازی به بیگانگان نداریم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: نیروی زمینی ارتش متکی به خود است و آنچه در اختیار نیرو‌های ما قرار دارد، تولید متخصصان داخلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۴:۱۰ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
حتما همانند عین الاسد پایگاه های خالی رو میزنیم!
Iran (Islamic Republic of)
مبارز
۰۳:۱۳ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
درود
سپاس
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۰۸ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
صلوات
Iran (Islamic Republic of)
فلفل
۰۱:۰۰ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
درود بر ارتش جمهوری اسلامی ایران. پاینده باد ارتش و سپاه و بسیج . به کوری چشم دشمنان امروز به چنان قدرتی دست یافته ایم که دشمنان در حال دق مرگ شدن از حسادتشان هستند.
خطاب به همه دشمنان ایران : از ایران عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۰۷ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
سردار خبر از سفره مردم داری فقر نداری تورم امار بالای مجرد ها خبری داری ملت دنبال چادر میگردن واسه زندگی فکر مهار تورم گرانی فقر ومردم باشید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۴۱ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
دم نیروهای ارتشی گرم ،خدا فوت
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۴۰ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
ارتش یک نیروی همیشه در قلب ایران و جهان.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۲۲ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
زنده باد سواره و پیاده ارتش
ارتش فدا ملت ملت فدا ارتش
نفری خواست به نیرو تیمور بپیوندند از خود پادشاه تیمور که نفر اول بود نمی‌شناس او را به او گفت تیمور کجاست خود تیمور گفت آخر صف هست رفت آخر صف از سربازان پرسید تیمور کجاست سربازان گفتند نفر اول لشگر هست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۱۸ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
درود بر ارتش بی ادعا و مظلوم که با این همه حق کشی ها کماکان با جان از ملت و کشور دفاع می کنه ، درود به شرافت و ایمانتان
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۰۸ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
مرگ‌بر اسراییل
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۵۸ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
مرگ بر روسیه