ترافیک سنگین در تمامی محور‌های اصلی کشور در آخرین ساعات تعطیلات

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: ترافیک سنگین در تمامی محور‌های شمالی و اصلی کشور در آخرین ساعات تعطیلات گزارش شده است.

محرابی نیا گفت: تردد از محور کرج – چالوس مسیر (جنوب به شمال) و آزادراه تهران – شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است و شاهد  ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) حدفاصل مرزن آباد تا ماسال و محدوده های ولی آباد و پل زنگوله، محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده‌های کلرد، بایجان، شنگلده، آب اسک، پیست آبعلی و مسیر (جنوب به شمال) محدوده پلور هستیم.

به گفته مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر (شمال به جنوب) محدوده دماوند،  آزادراه رشت – قزوین محدوده‌های پارک جنگلی سراوان و ورودی شهر رودبار و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه پردیس – تهران محدوده جاجرود گزارش شده است.

او درباره آخرین  وضعیت ترافیکی سایر محور‌ها  هم گفت: ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده حصارک و حدفاصل گلشهر تا مهرشهر و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک، آزادراه قم – تهران محدوده جهان آباد و  محور فشم – تهران حدفاصل کمرخانی تا شمیران و محدوده گردنه قوچک را شاهد هستیم.

وی درباره آخرین وضعیت جوی هم گفت:  وزش باد و گردوخاک در برخی از محور‌های استان سیستان و بلوچستان گزارش شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار