رئیسی:

ایران نیازی به سلاح هسته‌ای ندارد/ مشکلی با بازرسی آژانس نداریم

رئیس جمهور در گفتگو با شبکه سی‌ان‌ان گفت: ایران هیچ مشکلی با آژانس بین المللی انرژی اتمی برای بازرسی از سایت‌های هسته‌ای ندارد.

رئیسی در گفتگو با شبکه سی‌ان‌ان درباره لغو مجوز فعالیت شماری از بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: تهران نگفته است که نمی‌خواهد بازرسان آژانس در خاک آن حضور داشته باشند.

رئیسی گفت، ایران هیچ مشکلی با آژانس بین المللی انرژی اتمی برای بازرسی از سایت‌های هسته‌ای ندارد.

رئیسی درباره اتهامات بی‌پایه و اساس غرب و رژیم صهیونیستی برای غیر مسالمت آمیز جلوه دادن برنامه صلح آمیز هسته‌ای ایران خاطرنشان کرد: ما بار‌ها اعلام کرده‌ایم که استفاده از سلاح هسته‌ای و به طور کلی استفاده از سلاح‌های کشتار جمعی جایی در برنامه ما ندارد. چرا؟ زیرا ما اعتقادی به چنین تسلیحاتی نداریم و به ان نیز نیاز نداریم.

رئیس جمهوری اسلامی ایران در بخش دیگری از سخنانش در واکنش به تبلیغات دروغین صهیونیست‌ها درباره توافقنامه‌های عادی سازی روابط با اعراب تاکید کرد: تلاش‌های در دستور کار به رهبری آمریکا برای عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با کشور‌های عربی حاشیه خلیج فارس هیچگاه موفقیت آمیز نخواهد بود.

وی در این باره ادامه داد: برقراری روابط رژیم صهیونیستی با عربستان سعودی که میزبان مقدس‌ترین اماکن اسلامی است بزرگترین جایزه برای رژیم اشغالگر خواهد بود و ژئوپلیتیک خاورمیانه را تغییر می‌دهد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
علی
۰۷:۰۲ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
سلام بله ایران نیاز به سلاح اتمی ندارد نیاز به عدالت داردعدالتی که بتواند منه کارمند سازمان اموزش فنی وحرفه ای را از شرمندگی خانواده در بیاورد من کارمند سازمان اموزش فنی وحرفه ای با27سال سابقه شرمنده خانواده هستم و2سال هست که داد میزنیم به داد ما برسید ولی کو گوش شنوا وکوعدالت .پس اگر دستت میرسد کاری بکن ومشکلات ما راهم پیگیری کنید
Iran (Islamic Republic of)
بختیاری
۲۳:۵۷ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
چرا ایران احتیاج به سلاح اتمی ندارد عزیزان مسول
وقتی تهدید به سلاح اتمی شدیم باید داشته باشیم
دیوانگی است اگر در جهان ظلم امروز نداشته باشیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۳۱ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
شما نهار خوردین؟!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۵۵ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
آقای رئیسی دمتون گرم عزیز ملت هستید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۳۷ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
بدتون نمیاد ۴ یا ۵ تا سلاح اتمی در اختیار داشته باشید
آخرین اخبار