۷۰ هزار سند محرمانه رژیم صهیونیستی در اختیار ایران قرار گرفت

بنابر اطلاعات رسیده، ایران به آرشیو قضائی اسرائیل دسترسی پیدا کرده كه شامل اطلاعات مهم و حساس درباره نتانیاهو است.

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اقدامی که ظاهراً از آشفتگی و عصبانیت روانی او حکایت داشت ایران را به حمله هسته‌ای تهدید کرد. با وجود این، اطلاعاتی که به دست یک روزنامه ایرانی رسیده حکایت از آن دارد که نتانیاهو احتمالا به یک بیماری مزمن روان‌شناختی مبتلا است.

نتانیاهو در اظهاراتی که بعدا دفتر او از آن عقب نشینی کرد گفت: «ایران باید با تهدید هسته‌ای معتبر مواجه باشد.».

اما این هشدار ممکن است از رازی حکایت کند که کاملا محرمانه نگاه داشته شده است: بیماری روانی نتانیاهو.

برای اطلاع از آنچه در گذشته رخ داده لازم به یادآوری است که اواسط ماه سپتامبر پایگاه خبری لبنانی المیادین با استناد به یک منبع امنیتی ایرانی گزارش داده بود که نخست وزیر اسراییل با یک پرونده قضایی جدی درگیر است. 

این منبع ایرانی خاطرنشان کرد که قوه قضاییه اسرائیل هنوز این پرونده را افشا نکرده چرا که انجام این کار مصداق «تهدید علیه امنیت داخلی» برای این رژیم به شمار می‌رود. او خاطر نشان کرده بود که چنانچه جزییات این اطلاعات افشا شود حیات سیاسی نتانیاهو با خطر جدی مواجه خواهد شد.

روزنامه تهران تایمز به اطلاعات تازه‌ای دسترسی پیدا کرده است که نشان می‌دهد که موضوع بسیار فراتر از آن است که به پرونده نتانیاهو محدود باشد. بنا بر اطلاعاتی که در اختیار تهران تایمز قرارگرفته است، ایران به تمام آرشیو قضائی اسرائیل دسترسی پیدا کرده است که همچنین شامل اطلاعات مهم و حساس درباره پرونده نتانیاهو می‌شوند.

بنا بر اسناد قضائی اسرائیل، نتانیاهو و همسرش سارا از عود بیماری روانی رنج می‌برند و این امر برخی از اعضای حزب یائیر لاپید را بر آن داشته است که سراغ نهاد رفته تا مناسب بودن نتانیاهو برای پست‌های ارشد در اسرائیل را زیر سوال ببرند.

اعضای حزب لاپید همچنین کل پرونده پزشکی نتانیاهو و همسرش را نزد دادگاه برده‌اند به این امید که به خاطر مشکلات روانی، مانع از تصدی وی بر مسند قدرت شوند.

دادگاه اسناد مذکور را بررسی کرده و جدیت خود را برای پیگیری پرونده اعلام کرده است، اما یک مقام ارشد قضایی این پرونده را مسکوت نگاه داشته و در دست نوشتی، آورده است که «دادگاه اختیارات لازم را برای رسیدگی به این پرونه ندارد و ادامه این روند می‌تواند امنیت ملی اسرائیل را به خطر اندازد.»

علاوه بر این پرونده، نتانیاهو با دیگر شکایت‌ها مواجه بود که بخاطر رشوه، اعمال زور و یا استفاده از نفوذ سیاسی مسکوت مانده‌اند.

بنا بر رسانه‌های اسرائیلی، این پرونده می‌تواند دلیل خوبی برای علت هک شدن اخیر شماره تلفن‌های حزب لاپید و شخص لاپید باشد. ناظران اعلام کره اند که نتانیاهو می‌تواند پشت پرده این هک شدن باشد.

با توجه به این که اطلاعات پرونده دادگاه نتانیاهو، حزب وی و بسیاری از مقامات دولت کنونی اسرائیل بعلاوه برخی از سوء استفاده‌ها و کمک‌های اعلام نشده مالی به هاردیس و پرونده‌های فساد و جاسوسی آن‌ها درز کرده است، احتمال انتقام‌جویی را نمی‌توان رد کرد. در هر حال، نکته‌ای که اکنون مهم است این است که اطلاعات فوق محرمانه‌ای که در اختیار ایران است می‌تواند امنیت ملی رژیم اسرائیل را به خطر اندازد.

همچنین، آرشیو قضایی اسرائیل شامل اسنادی است که نشان می‌دهد چگونه قوه قضاییه اسرائیل به شیوه‌ای سیستماتیک علیه شهروندان عرب اسرائیل تبعیض قائل می‌شود. این اسناد نشان می‌دهند که قضات اسرائیلی همواره بر اساس دستورالعملی اعلام نشده، علیه شهروندان عرب اسرائیل حکم داده‌اند.

در مجموع بر اساس اطلاعات منابع آگاه به مسئله، بیش از ۷۰ هزار صفحه اسناد قضایی که برخی از آن‌ها دارای مهر‌های محرمانه و فوق محرمانه است، درز کرده و در حال بررسی و تحلیل است.

افشای آرشیو قضایی اسرائیل نشانه دیگری از این است که اسرائیل تا چه حد آسیب‌پذبر شده است. این در حالی است که مقامات اسرائیلی، به ویژه دیوید بارنی، رئیس موساد، لفاظی‌های خود را علیه ایران افزایش داده اند.

به گفته منابع آگاه به موضوع، ایران در پاسخ، اداره‌ای را که مسئول مقابله با اسرائیل است، به سطح بالاتر و به یک دیپارتمان در داخل نهاد‌های امنیتی ایران ارتقا داده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱۰
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۱۱ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
شما فعلا اسناد لانه جاسوسی را افشا کن تا بعد ??
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۲۳ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
قاتل زنجیری و زنجیره ای کودکان.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۵۲ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
از این گونه اطلاعات مسئولان ما به صورت آشکار دارند مثل طمع ورزی ،بخل ورزی،حماقت،بیسوادی در عین ادعای باسوادی،توهم مدیریت جهان،بازیگر اصلی نظم جهانی و...
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۲۱ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
مرگ بر اسرائیل و حامیان پستش.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۴۴ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
جانم ایران
ای ول
دمتون گرم

اسقاطیل ، نتان یابو نابودید نابود : -)))))
حالا هرچقدر که دلتون میخواد واق واق کنید : -))))
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۱۴ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
حالا مثلا این در مقابل اسناد هسته ای تون که بردن خخخخخخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۵۹ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
خداوند ان شا الله که همه بیماران را شفا دهد الهی آمین
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۳۵ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
جنون گاوی داره؟
Iran (Islamic Republic of)
بچک
۰۶:۳۲ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
نتانیاهو عدو الله.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۲۸ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
اسرائیل ۲۰ سال آینده را نخواهد دید
آخرین اخبار