ذخیره‌سازی ۷۵ هزار تن شن و نمک در راهدارخانه‌های همدان

مدیرکل راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان از ذخیره سازی ۷۵ هزار تن شن و نمک برای استفاده درفصل زمستان این استان خبر داد.

مهرداد آهکی مدیرکل راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان همدان گفت: ۶۰ هزار تن شن و ۱۵ هزار تن نمک برای بازگشایی محور‌های استان در فصل زمستان امسال ذخیره‌سازی شده است.

اوبا اشاره به فعالیت ۳۴ پایگاه راهداری استان همدان در فصل زمستان گفت: ۵۳۸ نفر نیروی انسانی و ۳۱۵ دستگاه ماشین‌آلات راهداری سنگین، نیمه‌سنگین و سبک در طرح زمستانی امسال بکارگیری خواهد شد.

مدیرکل راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان گفت: عملیات بازسازی کامل ۳۹ دستگاه از ماشین الات سنگین، نیمه سنگین راهداری استان از ابتدای سال جاری آغاز و با پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی در حال انجام می‌باشد که در این مدت عملیات بازسازی ۲ دستگاه بلدوزر، ۲ دستگاه لودر و ۲ دستگاه برفروب بطور کامل انجام شده و وارد ناوگان راهداری استان شده اند.

آهکی گفت: در طی ۲ سال گذشته ۱۰ دستگاه ماشین الات جدید خریداری و ۶۰ دستگاه نیز بازسازی کامل شده و وارد چرخه خدمت رسانی شده است که امیدواریم با پیگیری‌های مستمر و عزم جدی سازمان راهداری وحمل ونقل جاده‌ای مبنی بر نوسازی ناوگان راهداری، بتوانیم حداقل سالی ۷ دستگاه ماشین الات جدید به ناوگان راهداری استان همدان اضافه کنیم.

او گفت: عملیات بازسازی و مرمت ۲۲ راهدارخانه در سطح استان انجام شده و تمامی تمهیدات لازم برای ارائه خدمات مطلوب به مردم در طرح راهداری زمستانی سال ۱۴۰۲ در نظر گرفته شده است.

برچسب ها: راهداری ، نمک پاشی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.