سردار رادان تاکید کرد:

ضرورت بهره‌ بردن از تجارب پیشکسوتان دوران دفاع مقدس

فرمانده کل انتظامی کشور بر بهره‌ بردن از تجارب و دانش اساتید و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی تاکید کرد.

 سردار «احمدرضا رادان» فرمانده کل انتظامی کشور در نشست صمیمی با فرماندهان، رؤسا و مدیران شهربانی سابق اظهار کرد: خداوند متعال را شاکرم که امروز توفیقی نصیب بنده شد تا در جمع شما عزیزان حاضر شوم؛ حضور شما عزیزان در برگزاری این مراسم اتفاق زیبایی را رقم زده است و حضور پیشکسوتان و اساتید عزیزم در دوران دفاع مقدس و در هفته دفاع مقدس عظمت این مراسم را دو چندان کرده است.

وی ضمن عرض تبریک به مناسبت آغاز ولایت و امامت قطب عالم امکان امام زمان (عج) عنوان کرد: بحمدالله مطالب خوبی در این مراسم مطرح شد که امید است با اجرایی کردن موضوعات مطرح شده در آینده شاهد اتفاقات خوب در انجام مطلوب مأموریت‌ها باشیم.

فرمانده کل انتظامی کشور تصریح کرد: همه رزمندگان در دوران دفاع مقدس با اراده در برابر دشمنان ایستادگی می‌کردند گرچه آموزش، دانش و علم هم شرط بود، اما در کنار آن، بال مستحکم اراده بود که رزمندگان شرایط سخت را تحمل و آسایش خود را فدای آسایش مردم می‌کردند. خداوند متعال توفیق بزرگی را نصیب همه شما عزیزان کرده که با تحمل شرایط سختی، زحمت و مشقت در دوران دفاع مقدس، توجه به معنویت و کنار گذاشتن مادیات توانستید توشه‌ای برای آخرت خود نیز ذخیره کنید.

سردار رادان با تاکید بر اینکه رزمندگان دوران دفاع مقدس آسایش مردم را به آسایش خود ترجیح دادند، خاطرنشان کرد: ضرورت دارد که امروز از تجربه و دانش اساتید و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس برای پیشبرد اهداف بهره ببریم و از آن به عنوان یک نقشه راه استفاده کنیم. ما آمادگی داریم از وجود پیشکسوتان در تحقق اهداف انقلاب اسلامی و افزایش بهره‌وری سازمان و … بهره ببریم که تاکنون در این راستا اقدامات خوبی انجام شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار