هتاکان به حیثیت و تشویش اذهان عمومی در مشگین‌شهر دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب مشگین‌شهر از بازداشت عاملین هتاک به حیثیت و تشویش اذهان عمومی در شبکه‌های اجتماعی در این شهرستان خبر داد.

آرش نونهال، دادستان عمومی و انقلاب مشگین‌شهر اظهار کرد: در پی انتشار تصاویر حاوی هتک حیثیت و تشویش به فساد و فحشا در شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام بنام مشگین کسجم meshgin_kasagam و soh ۰۰۰۱۲) توسط متهمان که در آن نسبت به برخی از همشهریان صورت گرفته بود، بلافاصله موضوع شناسایی و دستگیری مرتکبین در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به برانگیخته شدن افکار عمومی، مطالبه به حق مردم در شناسایی و برخورد با عاملین بزه، تجری مرتکبین در تداوم به اقدام خلاف مقررات و تصور آن‌ها از عدم شناسایی به‌علت استفاده از پیچ فیک (غیر واقعی) آن هم در شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام) و پیشگیری از برخی مخاطرات احتمالی، موضوع با حساسیت پیگیری و پس از صدور دستورات قضایی و با رصد‌های فنی و تخصصی صورت گرفته توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) و همچنین اقدام مقتدرانه پلیس مرتکب اصلی بنام (ت. ز) دستگیر و عامل دیگر نیز شناسایی و دستگیر و سپس با دستور قضایی به زندان معرفی شدند.

دادستان مشگین‌شهر تصریح کرد: برخورد با همه جرایم را در اولویت برنامه‌ها قرار داده‌ایم، اما جرایم خشن و جرایمی که به‌نحوی از آن امنیت مردم اعم از امنیت اجتماعی یا روانی مردم را مختل کند برخورد با شدت و حدت و بدون اغماض خواهد بود.

نونهال از رصد و اشرافیت اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج)، عملیات مقتدرانه و شجاعانه ماموران انتظامی، فرماندهی انتظامی و پلیس اطلاعات و عملیات که اقدام به‌موقع و قاطعانه آن‌ها منتج به نتیجه مطلوب این موضوع شد، قدردانی کرد.

منبع: ایرنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.