مدیرعامل سازمان زیباسازی خبر داد؛

۳۰ پله برقی تعویض و ۸ پله غیرضرور جمع آوری می‌شوند

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به ضرورت تجهیز و تعمیر پله برقی‌ها در پایتخت از انعقاد قرارداد تعویض ۳۰ پله برقی و جمع آوری ۸ پله غیرضرور خبر داد.

رضا صیادی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به ضرورت تجهیز و تعمیر پله برقی‌ها شهر با اعلام اینکه به زودی شاهد تحولات بزرگی در پله برقی‌های پایتخت خواهیم بود، گفت: با تدبیر شهرداری تهران قراردادی با یک تولید کننده داخلی منعقد شده که پس از طی تشریفات اداری برای سال جاری ۳۰ پله برقی به صورت کامل با یونیت‌های ایرانی تعویض می‌شود که با این اتفاق در حوزه پله برقی‌ها شاهد یک اقدام بزرگ خواهیم بود.

صیادی با بیان اینکه طی مطالعات صورت گرفته تعدادی از پله برقی‌ها که دارای شرایط خاصی هستند با شیب مناسب به رمپ تبدیل می‌شوند، گفت: با این اقدامات تحولات خوبی در حوزه پله برقی‌های پایتخت شاهد خواهیم بود.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران ادامه داد: تعدادی از پله‌ها در شهر تهران در سنوات گذشته با نگاه به عنوان سازه‌های تبلیغاتی به عنوان محل درآمد سازمان در تهران ایجاد شده بودند که سازمان زیباسازی نیز سال‌ها حامی وجود این پل‌ها بوده است؛ اما پس از رصد و اخذ تأییدیه‌های ترافیکی که نشان دهنده تردد بسیار کم از روی این پل‌ها بود این پل‌ها جمع‌آوری شدند. این اقدام با در نظر گرفتن منافع شهر و شهروندان انجام شد که منجر به جمع‌آوری هشت پله برقی در تهران شد.

به گفته وی، این پله‌های برقی عموما در خیابان‌هایی با عرض کم نصب شده بود که با نصب چراغ عابر پیاده می‌توان مشکل آنها را حل کرد؛ لذا با اخذ تأییدیه‌های ترافیکی این هشت پله برقی جمع‌آوری شدند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار