دستگیری سارقان پیش از سرقت در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان از دستگیری سارقان منزل پیش از سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ کیومرث کشوری فرمانده انتظامی آبادان گفت: مأموران گشت انتظامی کلانتری ۱۸ ذوالفقاری  در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه یکدستگاه خودرو پژو ۴۰۵، اطراف یکباب منزل مسکونی در منطقه ذوالفقاری در حال پرسه زدن  هستند، بلافاصله ماموران در محل حضور یافتند.

او با بیان اینکه با حضور مأموران  در محل خودروی مورد به سرعت از صحنه متواری شد، گفت:ماموران پلیس بلافاصله به تعقیب خودرو پرداخته که طی مسافتی در یک اقدام ضربتی و عملیاتی خودرو توقیف، هر ۲ متهم دستگیر کردند.

این مقام انتظامی گفت:در بازرسی از متهمان یک قبضه سلاح جنگی کلت کمری، یک عدد شوکر برقی ویک عدد اسپره فلفل همراه با مقادیری مواد مخدر کشف و ضبط شد.

سرهنگ کشوری گفت: در بازجویی صورت گرفته از متهمان مشخص شد، متهمان دستگیر شده ساکن یکی از شهرستان‌های همجوار بوده  که دارای ۱۰ فقره سابقه کیفری در زمینه سرقت از جمله سرقت منزل می‌باشند.

ایشان از تشکیل پرونده علیه متهمان دستگیر شده و معرفی آنان درجهت تکمیل تحقیقات به مقام قضایی خبر داد و گفت: شهروندان در صورت مشاهده وقوع هر گونه جرم یا رفت و آمد‌ها و موارد مشکوک در محله خود، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به اطلاع پلیس برسانند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.