انتصاب دادستان جدید شهرستان میاندورود

محمد حسن دانافر به عنوان دادستان جدید عمومی و انقلاب شهرستان میاندورود منصوب شد.

روابط عمومی دادگستری استان مازندران اعلام کرد:طی مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری استان مازندران، محمد حسن دانافر به عنوان دادستان جدید عمومی و انقلاب شهرستان میاندورود منصوب و از زحمات حجت الاسلام والمسلمین سید جواد هاشمی دادستان پیشین این شهرستان قدردانی شد.

حجت الاسلام محمدصادق اکبری در مراسم تکریم و معارفه دادستان شهرستان میاندورود، با گرامیداشت سالروز آغاز امامت و ولایت حضرت امام زمان (عج)، گفت: قضات این توفیق را دارند که عهده دار بسط قسط، عدل و داد باشند و همه باید در هر جایگاه اداری و سازمانی این ویژگی‌ها را مد نظر قرار دهند.

او بر لزوم اجرای دقیق قانون تاکید کرد و افزود: اجرای عدالت و ظلم ستیزی، در اجرای قانون عملیاتی می‌شود؛ اگر قانون نباشد، هر فردی عمل خود را عادلانه تفسیر می‌کند که این موجب ایجاد بی نظمی و ظلم در جامعه است.

حجت الاسلام اکبری همچنین با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، افزود: شهدای گرانقدر، جانبازان، آزادگان سرفراز و ایثارگران از جان خود گذشتند تا این نظام و انقلاب پایدار بماند که باید از این دستاورد‌های مهم حراست و پاسداری شود.

او از تلاش‌های کارکنان قضایی و اداری دادگستری استان تقدیر کرد و گفت: آرامش و امنیت امروز استان حاصل تلاش، مجاهدت و همدلی، همکاری و انسجام مسئولان نهاد‌های نظامی، انتظامی و اجرایی استان و تعامل مطلوب با دستگاه قضایی مازندران است.

رئیس کل دادگستری مازندران یکی از مهمترین وظایف دستگاه قضایی را عدالت گستری عنوان کرد و افزود: در کلام ائمه اطهار (ع) از عدل به عنوان زینت اهل تقوا یاد شده است.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری، فساد را موجب ضربه به عدل گستری و تقوا دانست و گفت: دستگاه قضایی استان با هر نوع ظلم، ستم، نقض قانون و فساد با سرعت، دقت و قاطعانه مبارزه خواهد کرد.

او از خدمات ارزشمند دادستان پیشین میاندورود تقدیر کرد و افزود: ان شاء الله دادستان جدید شهرستان نیز ضمن تعامل با مسئولین شهرستان و حفظ استقلال و اقتدار جایگاه دستگاه قضا، عملکرد مطلوبی داشته باشد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.