در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

کتاب «بدون مرز» توسط نهادهای غیر مسئول توقیف شد!

مسئول روابط عمومی انتشارات خط مقدم در خصوص توقیف کتاب «بدون مرز» گفت: بحث توقیف کتاب «بدون مرز» درمورد وزارت ارشاد نیست و موضوع مجوز باپرجاست.

بر اساس اعلام روابط عمومی انتشارات خط مقدم، کتاب «بدون مرز» نوشته گل‌علی بابایی که از سوی این‌ناشر چاپ شده، توقیف شد.

از این جهت مسئول روابط عمومی مجموعه انتشارات خط مقدم گفت: توضیحی که آقای شیرازی مدیر این مجموعه در خصوص کتاب «بدون مرز» داده‌اند این بوده است که این کتاب توسط نهاد‌های غیر مسئول توقیف شده یعنی بحث توقیف درمورد وزارت ارشاد نیست و موضوع مجوز باپرجاست. همچنین مجوز چاپ را داشته‌ایم، اما حالا توسط نهاد‌های غیر مسئول این کتاب توقیف شده است و در نهایت توضیحی که می‌توانم بدهم همین است که در پی آن تولید و انتشار پخش کتاب متوقف شده است.

وی در پایان گفت: اگر نیاز به نشر اخبار جدیدی از سوی انتشارات و هادی شیرازی مدیر این مجموعه باشد، حتما در اطلاعیه‌های بعدی اعلام خواهیم کرد.

 

کتاب «بدون مرز»

این کتاب به تازگی با نظارت و مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، منتشر و روانه بازار نشر شد و در هفته دفاع مقدس متوقف شد. تا‌کنون علت توقیف این کتاب اعلام نشده است.

شایان ذکر است کتاب «بدون مرز» به روایت خاطرات سید علی اکبر طباطبایی، جانشین فرمانده سپاه در سوریه اختصاص دارد و در آن آنچه در سوریه،  تدمر، حلب،  حمص، تهران و… رقم خورده در دستور کار نویسنده اثر قرار داشته است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۰۹ ۰۴ مهر ۱۴۰۲
مملکت هر کی هرکی...
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۴۳ ۰۴ مهر ۱۴۰۲
آزادی بیان اینه ؟در ایران
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۴۲ ۰۴ مهر ۱۴۰۲
حتما مشکلی داشته وگرنه در ایران همه کتابها آزادند..می گی نه سری به خیابان انقلاب بزن
آخرین اخبار