هر موفقیتی که داریم ریشه در دفاع مقدس دارد

فرمانده سپاه نینوا گلستان: ما هر موفقیتی که داریم ریشه در دفاع مقدس دارد. به این نتیجه رسیدیم که می‌توانیم روی پای خود بایستیم.

فرمانده سپاه نینوا گلستان امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده جدید سپاه آزادشهر گفت: ما در جنگ تحمیلی ۸ ساله تنها با رژیم بعث در حال جنگ نبودیم بلکه در مقابل همه دنیا ایستادیم چراکه بیشتر کشور‌ها در این جنگ صدام را همراهی می‌کردند. هر موفقیتی که داریم ریشه در دفاع مقدس دارد.

سردار علی ملک شاهکویی افزود: دفاع مقدس دستاورد‌های زیادی برای ملت ایران داشت. علاوه بر اینکه یک وجب از خاک جمهوری اسلامی را از دست ندادیم و از دیگر دستاورد‌ها به این نتیجه رسیدیم که می‌توانیم روی پای خود بایستیم.

او با اشاره به اینکه ما هر موفقیتی که داریم ریشه در دفاع مقدس دارد افزود: به برکت دوران دفاع مقدس امروز توانسته ایم در زمینه‌های گوناگون به موفقیت دست پیدا کنیم و در دنیا بدرخشیم.

فرمانده سپاه نینوا گلستان افزود: نهضت امام خمینی (ره) امروز در سراسر دنیا در حال شکل گرفتن است و ما باید همیشه یاد، نام و اندیشه‌های امام بزرگوار را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

او با اشاره به ضرورت جهاد تبیین در جامعه گفت: امروز جهاد تبیین وظیفه همه مسؤلان و جهاد تبیین یکی از راه‌های مقابله با توطئه‌های دشمن و جنگ نرم است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به انتخابات آتی از نخبگان، صاحبان خرد و اندیشه خواست با حضور در صحنه انتخابات و شرکت همه آحاد مردم در این انتخابات بار دیگر توطئه‌های دشمنان را خنثی کنند.

او با اشاره به اینکه تمام تلاش دشمن بر این است که مردم را از انقلاب دلسرد و در انتخابات شرکت نکنند، افزود: اگر حضور ما در انتخابات کمرنگ باشد دشمنان از این فرصت به نفع خود استفاده خواهند کرد.

در این مراسم از خدمات سرهنگ سیدعلی حسینی، فرمانده سابق سپاه آزادشهر قدردانی و سرهنگ احمد کوهستانی به عنوان فرمانده جدید منصوب شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.