پذیرایی از ۲۴ هزار زائر پاکستانی در مواکب خراسان جنوبی

۲۴ هزار و ۵۶ زائر پاکستانی تاکنون در مواکب خراسان جنوبی پذیرایی شدند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: بیشترین تعداد مربوط به موکب امامزاده سیدعلی نهبندان بوده است که در این موکب ۶ هزار و ۳۵۳ زائر پاکستانی مورد پذیرایی قرار گرفتند.

حجت الاسلام بخشی پور افزود: با توجه به اینکه خراسان جنوبی معبری برای زائران اربعین و حرم رضوی به ویژه زائران پاکستانی است مواکبی برای پذیرایی و اسکان زائران در استان تعیین شده است.

وی افزود: در این رابطه پنج موکب اربعین حسینی برای میزبانی از زائران پاکستانی حضرت اباعبدالله (ع) و امام رضا (ع) در مزار سید علی نهبندان، امامزادگان باقریه بیرجند، مسجد ابوالفضل (ع) نهبندان، امام زاده زید بن محمد قاین ومسجد جامع خضری دشت بیاض برپا شده است.

حجت الاسلام بخشی پور گفت: تاکنون در موکب الزهرا قاین پنج هزار و ۲۱۲ زائر پاکستانی، امامزاده زید قاین سه هزار و ۹۸۲ زائر پاکستانی، امامزادگان باقریه بیرجند ۸۸۷ زائر، مسجد جامع خضری دشت بیاض پنج هزار و ۱۰۰ زائر و مسجد حضرت ابوالفضل نهبندان ۲ هزار و ۵۲۲ زائر پاکستانی پذیرایی شدند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: در این راستا ۳۸۴ اتوبوس از زائران پاکستانی در مواکب خراسان جنوبی توقف کردند و به ۳۶۱ زائر پاکستانی خدمات اسکان ارائه شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار