کشف ۴۰ فقره سرقت هوایی در نظرآباد

جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۲ سارق سابقه دار و اعتراف آنان به ۴۰ فقره سرقت کابل برق در شهرستان نظرآباد خبر داد.

سرهنگ محمد نادربیگی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان نظرآباد، دستگیری عاملان سرقت به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآکاهان با انجام تحقیقات میدانی و به کارگیری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی سارقان شدند که با استفاده از یک دستگاه پژو سواری در ساعات پایانی شب اقدام به سرقت کابل برق می‌کردند.

جانشین فرمانده انتظامی البرز تصریح کرد: در ادامه ماموران با شناسایی مخفیگاه متهمان نسبت به دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای و توقیف یک دستگاه خودرو سرقتی اقدام کردند.
سرهنگ نادربیکی اضافه کرد: پس از انتقال متهمان به پلیس آگاهی، در ابتدا منکر انجام هرگونه سرقت بودند، ولی با مشاهده مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گشوده و به ۴۰ فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان نظرآباد اقرار کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهمان پس از بازسازی صحنه سرقت‌ها و شناسایی شکات پرونده، برای سیر مراحل قانونی با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شدند.
وی در پایان تاکید کرد که برای حفظ امنیت شهرمان بایستی شهروندان نیز در قبال اتفاقات پیرامون خود حساس باشند و با مشاهده موارد مشکوک موضوع را سریعا به پلیس اطلاع دهند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.