فرصت یک ماهه به متقاضیان مسکن ملی برای ساخت و ساز

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: کسانی که طی سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ در طرح نهضت ملی مسکن، زمین دریافت کرده اند، تنها یک ماه فرصت دارند نسبت به ساخت و ساز اقدام نمایند. 

عباس زاده با اعلام این خبر در جلسه شورای مسکن استان که در شهرستان طبس برگزار شد، گفت: این افراد اگر ساخت و ساز را شروع نکنند زمین از آن‌ها پس گرفته می‌شود و به متقاضیان حائز شرایط تحویل خواهد شد.

به گفته او؛ برای افرادی که آمادگی ساخت و ساز زمین را ندارند در مراحل بعد زمین واگذار می‌شود.

عباس زاده تصریح کرد: این مهم را برای همه واگذاری‌های طرح نهضت ملی مسکن در سطح استان اعلام می‌کنیم تا افراد حائز شرایط برای پروانه ساختمانی اقدام کرده و ساخت و ساز را شروع کنند.

 معاون استاندار با بیان اینکه جلسه شورای مسکن برای بررسی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان طبس تشکیل شده، بیان کرد: در این جلسه درخصوص الحاق و واگذاری زمین به متقاضیان و نیز روند اجرای خدمات زیربنایی آب، برق و گاز سایت‌های مربوط به نهضت ملی مسکن در شهر‌های طبس، دیهوک و عشق آباد مورد بررسی قرار گرفت. 

عباس زاده با تأکید بر اینکه طبس به لحاظ تعداد متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن جزو شهرستان‌های برتر استان است، اظهار داشت: هدف ما تأمین زمین لازم برای متقاضیان است و مشکلی در بحث واگذاری زمین برای افرادی که دارای شرایط هستند، نداریم.

به گفته او؛ در شهرستان طبس سه سایت ۵۰ هکتاری، ۷۹ هکتاری و ۳۵۰ هکتاری برای طرح نهضت ملی مسکن الحاق شده و سایت دیگر ۹۸ هکتاری هم برای الحاق در دستور کار است.

معاون استاندار ابراز امیدواری کرد؛ با این الحاقات، زمین لازم برای تمامی متقاضیان در شهرستان طبس، حداکثر تا یک ماه آینده واگذار شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار