دانش آموزان نیازمند چشم انتظار کمک هم نوعانشان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: جشن عاطفه‌ها، ۸ مهر در ۶۷۰ مدرسه استان برگزار خواهد شد.

عرب،مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: پویش ملی جشن عاطفه‌ها در راستای ترویج فرهنگ انفاق و احسان برای کمک به علم‌آموزی دانش‌آموزان تحت حمایت با کمک مردم برگزار می‌شود.

او با اشاره به اینکه بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده جشن عاطفه‌ها امسال در سطح مدارس ۸ مهر ماه برگزار خواهد شد، افزود: بر اساس تفاهم نامه با آموزش و پرورش استان ۱۰۵ هزار پاکت دانش آموزی بین مدارس سطح استان توزیع خواهد شد که به محض جمع آوری کمک‌ها توسط مدیران آموزشگاه، به سرعت در اختیار نیازمندان شناسایی شده قرار می‌گیرد.

عرب با اشاره به این که جشن عاطفه‌ها امسال در بیش از ۶۷۰ مدرسه استان برگزار خواهد شد بیان کرد: سال گذشته بیش از ۵۵۰ میلیون تومان در سطح مدارس استان جمع آوری شده که پیش‌بینی می‌‎شود امسال کمک‌های جمع آوری شده افزایش چشمگیری داشته باشد و هم اکنون نیز بیش از ۱۸ هزار و ۷۲۰ دانش‌آموز نیازمند و مستعد تحت حمایت کمیته امداد استان بوده و از خدمات فرهنگی و تحصیلی این نهاد بهره‌مند می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری جشن عاطفه‌ها در سطح میادین و مصلی‌های نماز جمعه در هفته گذشته، عنوان کرد: تاکنون ۲۵ میلیارد ریال توسط مردم و خیرین نیک اندیش استان به صورت نقدی و غیرنقدی جمع آوری شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی با دعوت از مردم برای پیوستن به ایین پویش ملی، تصریح کرد: خیران و مردم نیکوکار می‌توانند از طریق شماره کارت از طریق شماره‌گیری #۱*۰۵۶*۸۸۷۷* و یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۶۰۲ در تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) مشارکت کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار