عملیات والفجر ۹ در بیرجند بازسازی می‌شود

فرمانده سپاه خراسان جنوبی گفت: بازسازی عملیات والفجر ۹ ، بخشی از نمایشگاه فتح قله‌هاست که فرصتی برای آشنایی مردم با دلاوری غیور مردان این سرزمین در جبهه است.

سردار مهدوی فرمانده سپاه خراسان جنوبی  در حاشیه بازدید از نمایشگاه فتح قله‌ها در بیرجند، گفت: این نمایشگاه با هدف پاسداشت هفته دفاع مقدس و به منظور آشنایی نسل جوان با گوشه‌هایی از زحمات رزمندگان اسلام در دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران برپا شده است.

او از بازسازی و طراحی بخش‌های از عملیات والفجر ۹ در این نمایشگاه خبر داد و افزود: در راستای این نمایشگاه مردم با بخش‌هایی از عملیات‌های نظامی هشت سال دفاع مقدس آشنا می‌شوند و بخش‌های نمایشگاه فتح قله‌ها براساس خاطرات رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است که در قالب غرفه‌های رزمی و دفاعی در این نمایشگاه به تصویر کشیده شده است.

سردار مهدوی ادامه داد: در نمایشگاه فتح قله‌ها بخش‌هایی از دستاورد‌های دفاعی که توسط نیرو‌های مسلح و سپاه پاسداران بر مبنای خودباوری، اتکا به توان داخل به‌دست آمده برای انتقال این رشادت‌ها به جوانان در غرفه‌هایی از این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی تصریح کرد: این نمایشگاه بیانگر توانمندی‌ها، خودباوری‌ها و اقداماتی است که توسط همه رزمندگان، ایثارگران و نهاد‌های دولتی انجام شده و پیشرفت، پویایی، امید و حرکت رو به جلو را به ملت ما و ناامیدی را به دشمن هدیه می‌دهد.

او بیان کرد: این نمایشگاه تا جمعه هفتم مهرماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در منطقه بیدخت برای بازدید عموم مردم استان دایر است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.