برپایی نمایشگاه آسمان اقتدار به منظور نمایش آخرین دستاورد‌های هوافضای سپاه

معاون هماهنگ کننده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه از برپایی نمایشگاه “آسمان اقتدار “به منظور نمایش آخرین دستاورد‌های هوافضای سپاه، از فردا (پنجم مهر) در کرمانشاه خبر داد.

سعید بهشتی راد، معاون هماهنگ کننده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه امروز (چهارم مهر) در نشست خبری نمایشگاه آسمان اقتدار با بیان اینکه در این نمایشگاه آخرین دستاورد‌های هوافضای سپاه در معرض دید مردم قرار خواهد گرفت، گفت : این نمایشگاه تا ۲۰ مهر از ساعت ۱۵ تا ۲۰ آماده بازدید عموم مردم خواهد بود. 

وی با دعوت از عموم مردم برای بازدید از این نمایشگاه، ادامه داد: کرمانشاه به عنوان چهارمین استان بعد از اصفهان، قم و تهران، برای برپایی این نمایشگاه انتخاب شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه توانمندی‌های هوافضای سپاه در عرصه‌های موشکی، پدافندی، پهپادی و ... در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت، گفت: در این نمایشگاه موشک خیبر شکن و سامانه‌های پهپادی جدیدی مثل پهپاد شاهد ۱۳۶ و سامانه پدافندی سه خرداد به عنوان یکی از دستاورد‌های جدید هوافضای سپاه که لرزه بر اندام دشمنان انداخته، در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

وی برپایی این نمایشگاه را در تزریق روحیه امید به مردم اثرگذار ارزیابی کرد و افزود: این نمایشگاه به‌صورت راوی محور برپا می‌شود و هر سامانه توسط یک راوی برای بازدیدکنندگان تشریح خواهد شد.

وی با اشاره به قدرتمند شدن ایران اسلامی، گفت: اگر امروز دیگر خبری از گزینه نظامی از سوی دشمنان برای تهدید ما نیست، به این دلیل است که به مرحله‌ای از توانمندی رسیده‌ایم که دشمن خواب حمله نظامی به ما را هم نمی‌بیند.

وی ادامه داد: ما در دوران دفاع مقدس با دست خالی در برابر دشمنان ایستادگی کردیم و به ما سیم خاردار هم برای دفاع از خودمان نمی‌دادند، اما امروز قادر به تولید تجهیزات پیشرفته نظامی هستیم.

بهشتی راد با بیان اینکه دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی از هیچ کوششی برای نابودی اسلام و انقلاب دریغ نکرده‌اند، گفت: دشمنان از گسترش اسلام ناراحت و عصبانی هستند، چون با گسترش اسلام منافع خود را در خطر می‌بینند، لذا هرگز دست از توطئه چینی برای نابودی اسلام و انقلاب بر نخواهند داشت .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.