صدای ماندگار؛

شهید محمد ابراهیم همت: صحبت از صلح آمریکایی خیانت به اسلام است

شهید محمد ابراهیم همت خطاب به آنان که در اوج دفاع مقدس از صلح آمریکایی حرف می‌زنند، می‌گوید: امروز شَرف، حیثیت و آبروی ما، بسته به جنگ و تداوم جنگ است.

در هشت سال جنگی که صدام به پشتوانه استکبار جهانی به کشور ایران تحمیل کرد، مردم این سرزمین علاوه بر دشمنان خارجی باید با دشمنان داخلی نیز مبارزه می‌کردند. دشمنانی به مراتب خطرناک‌تر از حزب بعث. نفاق توانسته بود در بسیاری از سطوح نفوذ کند و می‌خواستند با دلایل واهی مقاومت مردم ایران را بشکنند. اما سربازان امام خمینی (ره) همچون پیشوای خود با روشنگری اجازه نمی‌دادند منافقین موفق شوند.

در ادامه صوتی بشنوید از شهید محمد ابراهیم همت که مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس اقدام به انتشار آن زده است. در این صوت که برای اولین بار در فضای مجازی منتشر می‌شود، شهید همت پس از عملیات مسلم بن عقیل در قرارگاه ظفر به تاریخ ۱۴ آبان سال ۶۱ در نماز جمعه باختران اینطور در این خصوص سخنرانی می‌کند:

«این شعار بایستی در ملت زنده بشود که امروز شَرف، حیثیت و آبروی ما، اسلام و انقلاب اسلامی بسته به جنگ و تداوم جنگ است و اگر کسی یا آمریکا یا آن‌ها که سازشی، صحبتی از صلح یا صلح‌های آمریکایی که جواب‌گویی در مقابل شهدا نخواهد بود و نخواهد شد و پیش‌بینی آمریکا غلط درخواهد آمد، اگر این‌ها بشود ظلم و واقعاً خیانت به اسلام است؛ لذا این شعار ان‌شاءالله در ملت عزیز زنده بماند که ما می‌جنگیم چرا که همه چیز انقلاب و اسلام را در تداوم این جنگ می‌بینیم، چرا که امروز جنگ ایران و عراق جنگ ایران و جهان است نه ایران و عراق.»

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۴۸ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
چیزی به نام صلح با آمریکا وجود نداره تتها چیزی که وجود داره فقط مهار آمریکاست
آخرین اخبار