معوقات تعرفه خدمات پرستاری همدان پرداخت می‌شود

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: هر چند سال گذشته پرداخت‌های اجرای طرح تعرفه خدمات پرستاری به صورت علی‌الحساب بوده، اما محاسبات در حال تکمیل است و معوقات پرستاران به‌زودی پرداخت خواهد شد.

علیرضا توقیری گفت: از مرداد تا اسفند سال گذشته کارانه پرستاران همدان محاسبه و طی چند مرحله به حساب کادر پرستاری زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی پرداخت شده است.

او گفت: هر چند پرداخت مبالغ اجرای تعرفه‌گذاری به صورت علی‌الحساب بوده، اما محاسبات اجرای طرح از مرداد تا پایان سال قبل در حال تکمیل است و معوقات پرستاران به‌زودی پرداخت خواهد شد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان درباره پرداخت طرح تعرفه پرستاری در سال ۱۴۰۲ گفت: در تلاش هستیم به کمک وزرات بهداشت سامانه اطلاعات بیمارستانی به سامانه کارآمد متصل شود تا محاسبات خدمات پرستاری سریع‌تر انجام گیرد.

توقیری گفت: در صورتی که اطلاعاتی بیمارستانی به سامانه کارآمد متصل شود، پرداخت کارانه پرستاران براساس خدمات ارائه شده توسط هر فرد پرداخت خواهد شد.

او با بیان اینکه در سال گذشته ۱۷ بسته خدمات پرستاری ثبت شده که در سال‌جاری این تعداد به ۲۷ بسته افزایش یافته است، گفت: همزمان نیز ارزش نسبی خدمات پرستاری به صورت کلی حدود ۳۵ درصد رشد داشته است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.