جانشین سپاه زنجان:

دشمن با جنگ ترکیبی دنبال بدبین کردن مردم است

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: امروز جنگ ما سخت‌تر از جنگ نظامی است، چون دشمن با جنگ ترکیبی به دنبال بدبین کردن مردم به نظام و انقلاب است.

سردار ابوالفضل طهماسبی روز چهارشنبه در نشست گرامیداشت هفته دفاع مقدس با تبریک سال تحصیلی جدید و همزمانی آن با آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج) گفت: سال گذشته هزاران دروغ از شبکه های معاند پخش شد که اگر در هر کشور دیگری این اتفاق می‌افتاد آن را از پای در می‌آورد.

وی تصریح کرد: جنگ یکی از پیچیده‌ترین پدیده‌های اجتماعی است، خسارت‌ها و پیامدهای زیادی دارد که جامعه و تمام عرصه‌های حکمرانی را تحت تاثیر قرار می‌دهد که یکی از آنها هویت اجتماعی است.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به تاثیر دفاع مقدس در هویت اجتماعی افزود: دفاع مقدس همه اقوام را دور هم جمع کرد و باعث تقویت وحدت ملی شد، بیان کرد: در جنگ، بسیج بالنده شد و اعتماد به نفس را تقویت کرد و جرئت داد که در همه مسائل ورود کند.

وی با اشاره به اینکه اگر می‌خواهیم آینده درست شود باید توجه ها به مدرسه باشد، اضافه کرد: وظیفه معلمان امروز از شهید باکری سخت تر است چون می‌خواهند باکری‌های بسیاری را تربیت کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان نیز در این مراسم با بیان اینکه امروز بیش از گذشته نیازمند فرهنگ جبهه و مقاومت هستیم افزود: باید به فرهنگ و ارزش های دفاع مقدس برگردیم.

علی اسماعیلی افزود: اگر روزی بسیجیان با حمایت معلمان وارد جبهه ها نمی شدند امروز دانش آموزان ما نمی توانستند سال تحصیلی را جشن بگیرند و با خاطری آسوده به تحصیل بپردازند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان افزود: مدرسه کانون همه فضیلت ها، محور رشد و بالندگی و زمینه ساز تربیت و تعالی نسل کودک و نوجوان تراز انقلاب است.

وی تصریح کرد: دانش آموزان به عنوان سرمایه‌های اصلی کشور در اختیار آموزش و پرورش قرار دارند و باید در کنار خانواده، زمینه تربیت سالم و صحیح آنها در مدارس به نحوی شایسته فراهم شود.

وی ادامه داد: مدارس ما در دولت مردمی سیزدهم باید به واحدی برای دستیابی به آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری تبدیل شوند و شعار «مدرسه قوی، ایران قوی» در تمامی مدارس تحقق یابد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.