همراهی دانش آموزان با پلیس راهور البرز

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از اجرای طرح نظم بخشی به ایاب و ذهاب مدارس در شروع سال تحصیلی جدید با کمک دانش آموزان و اولیاء در این استان خبر داد.

سرهنگ حمداله رحمتی پور گفت: دراجرای این طرح بیش از یک هزار و ۲۰۰ دانش آموز البرزی در قالب طرح همیار پلیس به نظم بخشی و ارتقای انضباط ترافیکی به ویژه تردد مسیرهای منتهی به مدارس می پردازند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز افزود: برخورد قاطع با متخلفان، موتورسیکلت سواران حادثه ساز، کنترل سرویس های مدارس از نظر رعایت استاندارد های حمل و نقل عمومی و همچنین تکمیل علائم عمودی و افقی راهنمایی و رانندگی و نصب سرعت گیر از جمله برنامه های پلیس مدرسه است.

او گفت: دانش آموزانی که عضو پلیس مدرسه در مقطع تحصیلی ابتدایی هستند، آموزش های مختلف در زمینه قوانین راهنمایی و رانندگی را فرا گرفته اند.

سرهنگ حمداله رحمتی پور گفت: ممنوعیت حفاری و ساخت وساز درمعابر عمومی، جلوگیری از تردد خودروهای سنگین درخیابان های اصلی، جلوگیری از تردد خودروهای فرسوده غیراستاندارد در امر سرویس مدارس از جمله مواردی است که باید توسط پلیس راهور و سایر سازمان های مرتبط نظارت و مدیریت شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: همیاران پلیس در همراه ماموران پلیس راهور درصورت مشاهده تخلف رانندگان سرویس مدارس یا اعضای خانواده و دیگران تذکرات لازم را در راستای پرهیز از تخلف و اجرای مقررات خواهند داد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار