سرقت از منزل راموس در شب اولین بازی اروپایی‌اش با سویا

اولین بازی اروپایی سرخیو راموس پس از بازگشتش به سویا نه تنها در داخل زمین نتیجه مطلوبی نداشت، بلکه در بیرون از زمین بازی هم با اتفاقی ناگوار برای او همراه بود.

نشریه ABC اسپانیا در خبری اختصاصی ادعا کرد که خانه سرخیو راموس در آندلس مورد سرقت واقع شده است.

بر اساس این گزارش؛ اتفاق چهارشنبه شب، دقیقاً یک هفته قبل همزمان با بازی سویا مقابل لانس در هفته نخست لیگ قهرمانان اروپا رخ داد که با تساوی یک - یک دو تیم همراه بود. سارقان در حالی وارد منزل کاپیتان سابق رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا شدند که چهار فرزند او و پرستاران آن‌ها در محل حضور داشتند، اما آسیبی به آن‌ها وارد نیامده است. همسر راموس هم گویا در آن شب برای رسیدگی به امور کاری خارج از شهر بوده است.

در همین حال خبرگزاری رسمی اسپانیا، (EFE) اعلام کرده که طبق گزارش پلیس، سارقان تعدادی ساعت‌های مچی گرانقیمت، جواهرات و لباس‌های ارزشمند از برند‌های معروف را به سرقت برده‌اند؛ هر چند ارزش مادی دقیق اقلام به سرقت رفته مشخص نیست.

این نخستین باری نیست که منزل راموس مورد سرقت واقع می‌شود. سال ۲۰۱۲ نیز زمانی که او با پیراهن رئال مادرید بازی می‌کرد، سارقان وارد خانه او در شهر مادرید شدند که البته در آن مورد، خود راموس نیز به همراه برادرش در محل حضور داشت و همین موضوع سبب شد که سارقان با خودداری از درگیری، متواری شوند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار