رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام خبر داد

انجام بیش از ۲۰ هزار بازرسی از واحد‌های صنفی ایلام در نیمه نخست سال

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام از انجام ۲۰ هزار و ۵۷ مورد بازرسی صورت گرفته از مراکز و بنگاه‌های صنفی استان در نیمه نخست سال جاری خبر داد.

رضا محمدرحیمی  رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام در نشست ستاد تنظیم بازار این استان، اظهار کرد: این میزان بازرسی انجام شده از مراکز و بنگاه‌های اقتصادی استان در مدت یاد شده (نیمه نخست سال جاری) با ۳۵۰ گشت مشترک و تشکیل هزار و ۹۵ پرونده در شهرستان‌های استان انجام شده است.

وی افزود: ارزش ریالی پرونده‌های تشکیل شده ۲ هزار و ۲۱۵ میلیارد و ۶۷۵ میلیون ریال بوده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام از اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس خبر داد گفت: این طرح از ۱۵ شهریورماه سال‌جاری در استان آغاز شده و تا ۱۵ مهرماه نیز ادامه دارد.

محمدرحیمی بیان کرد: در اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از نحوه عرضه اقلام پر مصرف و مورد نیاز دانش‌آموزان در سطح بازار بازرسی و نظارت بعمل می‌آید.

وی مطرح کرد: از زمان اجرای این طرح تاکنون ۶۵۰ گشت مشترک بازرسی و ۳۱ پرونده با ارزش ریالی ۵۱۰ میلیون ریال تشکیل شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام اظهار کرد: در حوزه قاچاق نیز در نیمه نخست سال جاری ۲ هزار و ۵۶۷ بازرسی انجام شده که در این راستا ۵۳ پرونده با ارزش ریالی ۲۷ میلیارد ریال تشکیل شده است.

محمدرحیمی با اشاره به طرح نظارتی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در ایام اربعین، گفت: بیشتر این بازرسی‌ها در بخش حمل و نقل بوده که در این خصوص ۴۲۸ بازرسی با تعداد ۴۷ گشت مشترک انجام شده است.

وی اظهار کرد: در این راستا (در بخش حمل و نقل ایام اربعین) ۳۸ پرونده به ارزش ریالی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال تشکیل شده است.

نشست تنظیم بازار استان به ریاست حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام و با حضور مجموعه اعضای این ستاد با محوریت کنترل و نظارت بر بازار و تامین اقلام ضروری مردم برگزار شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.