همچنان دوستی‌های اینترنتی قربانی می‌گیرد

رئیس پلیس فتا خوزستان از دستگیری شیادی که در فضای مجازی اقدام به انتشار تصاویر خصوصی خانمی کرده بود، خبر داد.

سرهنگ علی حسینی رئیس پلیس فتا خوزستان گفت: در پی مراجعه خانمی مبنی بر تهدید و انتشار تصاویر وی در فضای مجازی، رسیدگی به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

او می‌گوید: کارشناسان پلیس فتا با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی موفق به شناسایی فرد شرور شده و ضمن هماهنگی با مقام قضایی، متهم در یکی از شهر‌های استان دستگیر شد.

سرهنگ حسینی ادامه داد: متهم با اعتراف به بزه انتسابی، اقرار کرد که در شبکه اجتماعی با شاکیه آشنا شده و ضمن وعده‌های اغوا کننده، از او تصاویر شخصی در فضای مجازی دریافت کرده است. این قضیه منجر به سوء استفاده از شاکی در جهت برقراری ارتباط بیشتر گردیده است. همین امر سبب بروز مشکلات فراوان در زندگی شاکیه گردیده تاجایی که قصد طلاق از شوهر خود را داشته است. در نتیجه متهم به همراه پرونده تکمیلی به دادسرا معرفی گردید.

رئیس پلیس فتا خوزستان ضمن اخطار به شیادان سایبری هشدار داد که حفظ آبروی شهروندان خط قرمز پلیس فتا است و با متخلفینی که اقدام به تهدید هموطنان در فضای مجازی میکنند، با جدیت برخورد و به چنگال عدالت سپرده خواهند شد.

این مقام مسئول گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش گزارشات مردمی یا مرکز فوریت‌های سایبری به شماره تلفن ۰۹۶۳۸۰ با پلیس فتا در میان بگذارند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۳۱ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
باز هم یک زن احمق و ساده لوح گند زد ای خدااااااااااااااااااااااااا بی عقلی تا کجا
آخرین اخبار