قتل پدر به دست پسر

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از دستگیری جوانی ۳۷ ساله خبر داد که به دنبال اختلافات خانوادگی پدر ۵۸ ساله خود را به ضرب گلوله از پای درآورده بود.

علی کرمی رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت : پس از وقوع قتل مردی ۵۸ ساله با سلاح گرم در یکی از محلات شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستورکار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی دریافتند درگیری بین پدر و پسر رخ داده که متعاقب آن پسر با شلیک چندگلوله باعث مرگ پدرش شده و سپس از صحنه حادثه متواری شده است.

 کرمی تصریح کرد: ماموران با انجام کار‌های اطلاعاتی و تحقیقات گسترده خود موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل فراری در یکی از محله‌های حاشیه‌ای شهر کرمانشاه شده و طی عملیاتی غافلگیرانه نسبت به دستگیری او و انتقالش به پلیس آگاهی اقدام کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه افزود: متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها ضمن اعتراف به قتل پدرش، انگیزه خود را از این کار اختلافات خانوادگی عنوان و اظهار کرد که از قبل بر سر یک باب منزل مسکونی با پدرش اختلاف داشته است.

وی ادامه داد: متهم در ادامه اظهارات خود عنوان کرد که روز حادثه به علت بدهی قبض آب و عدم پرداخت آن باهم درگیر شده اند که پدرش با یک قبضه اسلحه قصد شلیک به وی را داشته، اما، چون اسلحه در حالت ضامن قرار داشته موفق به شلیک نشده است.

 کرمی تصریح کرد: طبق ادعای فرد قاتل، پس از این حادثه وی اسلحه را از پدرش گرفته و پس از خروج آن از حالت ضامن چند تیر به سمت او شلیک کرده و باعث مرگش شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان از تشکیل پرونده‌ای در این خصوص برای متهم و معرفی او به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی خبر داد .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار