معرفی سرپرست جدید سازمان میادین شهرداری قم

مراسم معارفه سرپرست جدید سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم برگزار شد.

 مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید سازمان میادین با حضور اصفهانیان‌مقدم معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم، بیطرفان مدیرکل حسابرسی و امور مجامع، علیرضا مظفری مدیرعامل سابق این سازمان و مدیر جدید منطقه هشت و دیگر مدیران شهرداری قم برگزار شد.

مظفری در این جلسه با ارائه گزارشی از فعالیت و اقدامات ۹ ساله خود، به اجرای برنامه‌های این سازمان در راستای ساماندهی مشاغل شهری و احداث و راه‌اندازی دو شهرک بزرگ خودرو و شهرک صنوف، تملک منافع پلاک‌های باقیمانده میدان میوه و تره‌بار شهید مطهری، اجرای طرح توسعه میدان بزرگ میوه و تره‌بار شهید رجایی و… اشاره کرد.

سرپرست جدید سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم نیز در این جلسه با تقدیر از اعتماد شهردار قم خاطرنشان کرد: اجرای برنامه‌های منظم در راستای ساماندهی مشاغل شهری و بهبود محیط کسب‌وکار، افزایش دسترسی به بازار‌های شهری و مشارکت اثربخش در ارتقا اقتصاد شهری مبتنی بر مشارکت شهروندان مورد تأکید و در دستور کار قرار گرفته است.

محسن صادقی امینی با تأکید بر اجرای وظایف و رسالت اصلی سازمان میادین و اهتمام در ساماندهی مشاغل شهری، تصریح کرد: سازمان میادین در راستاى وظایف محوله و قانونى خود در ارتباط با ساماندهى مشاغل اقدامات مناسب و قابل قبولی انجام داده و یا در دست مطالعه و اجرا دارد که در این راستا هماهنگی سایر ادارات و دستگاه‌های خدمات رسان ضروری به نظر می‌رسد.

شایان‌ ذکر است با حکم سقائیان نژاد شهردار قم، محسن صادقی امینی به‌عنوان سرپرست جدید سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم منصوب‌ شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.