۱۱ هزار و ۵۰۰ خانواده البرزی فاقد گاز هستند

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۱ هزار و ۵۰۰ خانوار در البرز فاقد گاز هستند، گفت: این خانوارها می‌توانند سوخت مورد نیاز خود را از طریق ۴۱ باب عامل فروش تهیه کنند.

محسن وزارتی با اشاره به اعلام سهمیه جدید نفت سفید جهت خانوارهای نفت سفید سوز استان اظهار کرد: خانوارهای اقامت دائم ۱ تا ۷ نفره، هزار لیتر و خانوارهای اقامت موقت و فصلی ۱ تا ۷ نفره نیز به مقدار ۲۰۰ لیتر نفت سفید دریافت می‌کنند.

او افزود: این خانوارها می‌توانند هر لیتر نفت سفید را از طریق فروشندگی‌های مربوطه به قیمت ۱۵۰ تومان تهیه کنند.

وی در ادامه افزود: نفت سفید تخصیص داده شده به خانوارهای استان البرز در قالب سامانه الکترونیکی توزیع نفت سفید (سدف) و از طریق کارت بانکی قابل تهیه و بر روی پز فروشندگی های مربوطه تا ۳۰ آذر ماه دارای اعتبار است.

این مسئول با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۱ هزار و ۵۰۰ خانوار در البرز فاقد گاز هستند، گفت: این خانوارها می‌توانند سوخت مورد نیاز خود را از طریق ۴۱ باب عامل فروش تهیه کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز توضیح داد: این منطقه از نظر تامین سوخت و ذخیره سازی هیچگونه مشکلی ندارد و سوخت رسانی در شش ماهه دوم سال را  طبق برنامه در تمامی مسیرها در شهرها و روستاهای استان انجام می‌دهد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.