معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام خبر داد

گسترش فرهنگ کتابخوانی در جهت افزایش سطح آگاهی جامعه

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام گفت: فراهم کردن شرایط برای استفاده عموم از کتاب و کتابخوانی در جهت بالابردن سطح آگاهی جامعه اثرگذار است.

محمدسبحان حسنی معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان ایلام در سالن جلسات شهید سلیمی استانداری ایلام، اظهار کرد: ایران اسلامی از پیشینه غنی بالایی در حوزه فرهنگ برخوردار است، لذا جامعه‌ای که از فرهنگ غنی برخوردار باشد بدون شک دارای قدرت بیشتری در ابعاد مختلف است.
 
وی با بیان اینکه فراهم کردن شرایط برای استفاده عموم از کتاب و کتابخوانی در جهت بالابردن سطح آگاهی جامعه اثرگذار است، مطرح کرد: دستگاه‌های مربوطه در جهت رفع نیازمندی‌های حوزه فرهنگ در بخش‌های مختلف تلاش مضاعف داشته باشند. 
 
حسنی اظهار کرد: فرهنگ یکی از مهمترین اولویت‌ها برای هر کشوری است و بر همین اساس دستگاه‌های متولی حوزه فرهنگ باید نقش خود را به خوبی ایفا کنند.
 
معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام در ادامه با اشاره به ترویج فرهنگ کتابخوانی در سطح جامعه، افزود: توسعه زیرساخت‌های این حوزه در جهت ارتقای فرهنگ تاثیرگذار است.
 
وی با تأکید بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام گفت: اولویت دولت تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام است و در این زمینه باید تکمیل پروژه‌های مربوط به کتاب و کتابخوانی با سرعت بیشتری دنبال شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.