دستگیری سارق حرفه ای در اهر

فرمانده انتظامی اهر از دستگیری سارق حرفه‌ای محتویات و لوازم داخل خودرو با هفت فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ آقاپور گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو در سطح شهرستان اهر موضوع در دستورکار ماموران پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۱ با بررسی‌های علمی و فنی پلیسی سرانجام یک سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار را شناسایی و با هماهنگی قضایی وی را در مخفیگاه خود دستگیر کردند و ضمن کشف مقادیری اموال سرقتی سارق برای بررسی بیشتر به پلیس آگاهی انتقال داده شد.

سرهنگ آقاپور اضافه کرد: متهم در بازجویی‌های فنی به عمل آمده به هفت فقره سرقت محتویات و لوازم داخل خودرو در سطح شهر اهر اعتراف کرد که با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

 وی در پایان به شهروندان توصیه کرد به هشدار‌های پلیسی در راستای پیشگیری از سرقت توجه داشته باشند و خودرو و موتورسیکلت خود را در مکان مطمئن پارک کرده و در جهت پیشگیری از سرقت خودروی خود را به تجهیزات ایمنی لازم از قبیل قفل مرکزی، دزدگیر، قفل پدال و قفل فرمان مجهز کنند تا امکان سرقت از سارقان سلب شود و از گذاشتن هرگونه وسایل قیمتی از قبیل تلفن همراه، اسناد و مدارک، شناسنامه، وجه نقد بر روی صندلی خودرو خودداری کرده و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به پلیس ۱۱۰ گزارش کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.