تحویل ۷هزار واحد مسکن مهر پردیس تا پایان پاییز

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: ۱۹ هزار واحد مسکن مهر در پردیس باقی مانده که ۷ هزار واحد آن تا پایان پاییز به بهره‌برداری می‌رسد.

خلیل محبت خواه در مراسم آیین افتتاح ۱۰ هزار واحد مسکن مهر پردیس  گفت:  امروز   ۱۰ هزار  واحد واقعی مسکن مهر در پردیس به متقاضیان تحویل داده شد و ۷هزار واحد مسکن مهر دیگر هم با تکمیل منابع مالی  تا پایان پاییز به بهره داری می‌رسد.

به گفته مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس ۱۹هزار و ۸۲۰ واحد در پردیس باقی  مانده است و در حال حاضر شهر جدید پردیس تبدیل به یک کارگاه فعال شده و شبانه روزی نیروها در حال تکمیل و ساخت واحدهای مسکن مهر هستند.

او می گوید: تمامی پروژه های مسکن مهر در این شهر فعال هستند و در قالب ۳تیپ پروژه‌ها در حال ساخت هستند و پیشرفت فیزیکی واحدهای زیر ۵۰ درصد است که سعی می شود با حمایت از نیروها این پروژه ها  و سه شیفته شدن پروژه  به بهره داری برسد.

او گفت: اگر واحد مسکونی مهر تحویل داده شود به نام خود فرد است و با توجه به آنکه  پکیج و رادیاتور جزو تعهدات است به طور قطع  این واحدها مجهز به پکیج و رادیاتور می شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۲
بابا خسته شدیم دوازده ساله همش میگند یا شهریور یا بهمن ميدند برای ما هم که پنج ساله میگند آماده هست فقط مونده محوطه و تحویل نمیدهند فاز یازده زون سه
آخرین اخبار