تکمیل ۷۰ طرح و پروژه نیمه تمام تا پایان امسال

استاندار کرمانشاه گفت: تا پایان امسال با یک نگاه مردمی و جهادی، ۷۰ طرح و پروژه نیمه تمام و معطل مانده از سال‌های گذشته در استان تکمیل خواهد شد.

محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه امروز در جشن مردمی هفته وحدت که در مسجد رسول‌الله (ص) شهرستان پاوه برگزار شد، گفت : در آیات متعددی از قرآن کریم، خداوند به تفصیل نکاتی را درباره وجود نازنین پیامبر اکرم (ص) بیان کرده است.

وی ادامه داد: اما به عنوان مسلمان نباید تنها، به خواندن و شنیدن این آیات درباره پیامبر اکتفا کنیم، بلکه باید اعمال و رفتار ایشان را الگو قرار دهیم؛ درباره شخصیت والای پیامبر بخوانیم تا بشناسیم و به دنبال آن به عنوان یک مومن، تبعیت کنیم. نزدیکی شباهت رفتاری به پیامبر (ص) راهگشایی برای سعادت فردی، خانوادگی و اجتماعی مسلمانان است.

استاندار کرمانشاه به عنوان خدمتگزار مردم نگاهی به اقدامات انجام شده در استان داشت و گفت: تا پایان سال‌جاری با یک نگاه مردمی و جهادی، ۷۰ طرح و پروژه نیمه‌تمام و معطل مانده از سال‌های گذشته در استان تکمیل خواهد شد.

وی از وعده پیگیری دغدغه مهم مردم غرب استان سخن گفت و افزود: مبحث کوله‌بری یکی از دغدغه‌های مردم غرب استان است که اخیرا مصوبات خوبی در مجلس برای این منظور داشته‌ایم که در کنار دستورالعمل‌ها و ابلاغیه‌ها؛ مقدمات یک طراحی خوب و قابل اجرا برای کوله‌بران در حال شکل‌گیری است .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.