روس‌ها راضی از حضور در پنل‌های تخصصی

روس‌ها همراه با برگزاری همایش ملی گردشگری در مازندران از حضور در پنل‌های تخصصی راضی بودند.

روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران اعلام کرد:همراه با همایش ملی گردشگری در مازندران، و در راستای توسعه دیپلماسی گردشگری استان با محوریت گردشگری و صنایع‌دستی، نشست‌هایی برگزار شد که همراه با استقبال گردشگران روس که اولین گردشگران بدون روادید به ایران با مقصد مازندران بودن روبه‌رو شد.

بر اساس این‌گزارش این نشست‌های تخصصی در حوزه دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی مابین دفاتر روسیه، ترکمنستان، قرقیزستان و قزاقستان با دفاتر مازندران و ایران برگزار شد که منجر به عقد قرارداد جهت مبادله و تبادل گردشگران بین این کشور‌ها شد.

برزگر مدیر کل میراث فرهنگی مازندران گفت: محور صحبت‌های این نشست تخصصی در خصوص نحوه تبادل، اخذ ویزا، خدمات اقامتی و ترانسفر بوده است.

او افزود: پنل تخصصی صنایع‌دستی نیز با حضور اتاق بازرگانی کشور، مدیرکل بازرگانی و صادرات وزارت میراث‌فرهنگی، رئیس انجمن صنایع‌دستی کشور و بازرگانان اتاق بازرگانی کشور و همچنین هنرمندان دارای مهر اصالت استان برگزار شد.

برزگر گفت: در این نشست در خصوص نحوه صادرات به کشور‌های بازار هدف، همچنین بسته‌بندی محصولات و قیمت‌گذاری مناسب تولیدات، بحث تبادل نظر پرداخته شد.

او با بیان اینکه آیین‌نامه تدوین شده در خصوص چگونگی ارتباط با شرکت‌های واسط بازرگانی، بازار هدف و تولیدکنندگان است، افزود: قرار شد این جلسات به صورت مداوم برگزار شد و دغدغه تولیدکنندگان در امر بازرگانی، فروش و صادرات کاهش یابد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار