مدیرکل کمیته امداد استان ایلام:

بیش از یک هزار طرح گازکشی رایگان برای مددجویان کمیته امداد ایلام انجام شد

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: یک هزار و ۳۰۰ طرح گازکشی رایگان برای مددجویان این نهاد در استان طی ۲ سال اخیر انجام شده است.

رضا طاهری مدیرکل کمیته امداد استان ایلام اظهار کرد: در سال گذشته از محل اعتبارات سفر رییس جمهور به استان ۳۳۱ طرح گازکشی با اعتبار ۱۹ میلیارد ریال توسط شرکت گاز استان به بهره برداری رسیده است.

وی بیان کرد: همچنین از محل اعتبارات سفر سال گذشته رئیس کمیته امداد کشور به استان ۸۶۰ طرح گازکشی با اعتبار ۷۲ میلیارد ریال برای خانواده‌های مددجوی فاقد گاز کشی، تا کنون انجام و به بهره‌برداری رسیده است.

طاهری افزود: در سال جاری نیز تفاهم نامه‌ای با شرکت گاز استان در راستای عمل کردن به مسئولیت اجتماعی این شرکت برای گازرسانی به منازل مسکونی مددجویان این نهاد امضا شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام مطرح کرد: بر این اساس تا پایان امسال ۱۰۰ طرح گازکشی دیگر همراه با واگذاری امتیاز رایگان برای خانواده‌های مددجوی این نهاد که منازل آنان، فاقد گازکشی هستند انجام اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه پروژه‌های گازکشی مورد اشاره در ۲ سال اخیر انجام شده است، افزود: با انجام این اقدامات نیاز خانواده‌های مددجوی استان به گازکشی به حداقل رسیده است.

بیش از ۷۰ هزار نفر در ایلام از خدمات کمیته امداد برخوردار هستند.

بر اساس اعلام روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام گازکشی به ۱۲۰ واحد منزل مسکونی مددجویان این نهاد در استان نیز در دستور کار قرار دارد.

برچسب ها: گازرسانی ، نیازمندان
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.