مراسم تجلیل و بدرقه ۱۴ نفر از ورزشکاران استان

مراسم تجلیل و بدرقه ۱۴ نفر از ورزشکاران استان به مسابقات پارا آسیایی گوانگژو چین با استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.

استاندار آذربایجان شرقی ضمن گرامیداشت ولادت با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) گفت: امیدداریم با افتخار آفرینی‌های بیش از پیش ورزش استان را درخشنده‌تر کنید و کسانی که در این عرصه در هر زمینه‌ای تلاش می‌کنند، قدردانیم.

عابدین خرم افزود: ورزشکاران افتخار آمیز و قهرمانان ملی در استان همیشه مورد تکریم هستند و جایگاه تبریز بدلیل سوابق و گذشته درخشان بسیار ارزشمند است، اما باید وضع ما نسبت به گذشت بهتر شود.

وی اظهار داشت: دنبال گزینه‌هایی برای حمایت از ورزش استان هستیم و از صنایع استان نیز برای حمایت از ورزشکاران دعوت می‌کنیم از طرفی هم حمایت‌های ما صدر اقدامات قرار داده و این مسیر را هموار می‌کنیم.

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه ورزشکاران انسان‌های متواضع و با طینت پاک هستند ورزش و ورزشکاری از بزرگترین نعمات الهی دانست و گفت: هرچقدر در بخش ورزش سرمایه گذاری کنیم ،باز هم جا دارد لذا توسعه ورزش اولویت دولت محترم است.

ستوده نژاد مدیر کل ورزش و جوانان استان با ارایه گزارشی از وضعیت ورزشکاران استان در مسابقات پارا آسیایی گفت: بازی‌های پارا آسیایی در گوانگژو کشور چین برگزار می‌شود و از استان ما ۱۱ نفر در این بازی‌ها حضور دارند، همچنین ۱۴ ورزشکار دیگر در رشته‌های مختلف به این بازی‌ها اعزام می‌شوند.

گفتنی است این ۱۴ ورزشکار استان ۲۶ مهرماه سال جاری به مسابقات پارا آسیایی اعزام می‌شوند.

برچسب ها: تجلیل ، ورزشکاران
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار