رئیس اتاق بازرگانی استان اصفهان:

آینده جهان با وجود هوش مصنوعی قابل پیش‌بینی نیست

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان گفت: امروزه با وجود هوش مصنوعی تغییر و تحولات بسیاری در مباحث مختلف رخ داده است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان گفت: امروزه با وجود هوش مصنوعی تغییر و تحولات بسیاری در مباحث مختلف رخ داده است و آینده جهان با وجود این فناوری قابل پیش‌بینی نیست.
امیر کشانی امروز در رویداد سرمایه‌گذاری هوش مصنوعی با اشاره به اینکه از هوش مصنوعی برای ارائه سخنرانی افزود: هوش مصنوعی یک سخنرانی در ۱۰ بند موضوعاتی که به حوزه صنعت و تجارت هوش مصنوعی مربوط است را تحویل داد و این درحالی است که پیش از این باید با مشاوران برای ارائه سخنرانی مشورت می‌کردیم.

او گفت: هوش مصنوعی در رابطه با تاثیر این حوزه در تجارت، تحلیل داده‌های مشتریان، بهبود زنجیره تامین، تجارت الکترونیک و بهره‌گیری از ربات‌ها برای خدمت‌رسانی به مشتریان را موثر می‌داند.

کشانی اضافه کرد: هوش مصنوعی می‌تواند ابزار قدرتمندی برای تحقیق و توسعه بوده و مسائل بسیار پیچیده را حل کند. تغییراتی که در آینده در مدل کسب‌وکار اتفاق می‌افتد و شرکت‌ها با استفاده از خدمات الکترونیک و مدیریت زنجیره تامین هوشمند می‌توانند به مشتریان خود خدمات بهتری ارائه دهند.

اوبا اشاره به تغییر و تحولات اجتماعی با وجود هوش مصنوعی گفت: الگوریتم‌های هوش مصنوعی می‌تواند بر اخلاقیات و تحولات اجتماعی تاثیرگذار بوده و به طور قطع با وجود هوش مصنوعی شرایط ۲۰ سال آینده مشخص نیست.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.