وصول ۲ هزار و ۱۲۰ میلیارد تومان از معوقات حق آلایندگی خوزستان

با پیگیری رئیس کل دادگستری خوزستان ۲ هزار و ۱۲۰ میلیارد تومان از معوقات پرداخت حق آلایندگی استان وصول و به حساب سازمان امور مالیاتی واریز شد.

علی دهقانی   رییس کل دادگستری خوزستان گفت:  یکی از حقوق و مطالبات مهم مردم خوزستان دریافت حق آلایندگی است.

او افزود: پرداخت حق آلایندگی شرکت‌های بهره‌بردار در مناطق نفتخیز جنوب با جدیت از طرف دستگاه قضا در حال پیگیری است.

رییس کل دادگستری خوزستان گفت: با پیگیری‌هایی که به نیابت از مردم خوزستان، از سوی دستگاه قضا برای احیای حقوق عامه انجام شد، مکاتباتی با سازمان امور مالیات کشور صورت گرفت.

آقای دهقانی می‌گوید: با هماهنگی رئیس کل دادگستری استان تهران و دادستان تهران، نماینده‌ای از سوی دادگستری خوزستان برای وصول مطالبات مربوط به حق آلایندگی از محل مطالبات شرکت‌های بهره‌بردار در استان تعیین شد.

او افزود:با پیگیری‌های انجام شده و هماهنگی رئیس قوه قضاییه در ماه‌های مرداد و شهریور امسال دو هزار و ۱۲۰ میلیارد تومان از معوقات مربوط به حق آلایندگی خوزستان وصول شد.

رییس کل دادگستری خوزستان  گفت: این معوقات به حساب اداره کل امور مالیاتی خوزستان برای توزیع بین شهر‌های استان، متناسب با جمعیت و میزان آلایندگی واریز خواهد شد.

آقای دهقانی با اشاره به اینکه این مطالبات در جهت پیشرفت و توسعه متوازن استان هزینه خواهد شد، افزود: مدیران دستگاه‌ها باید در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند.

او ادامه داد: قبل از ماه‌های مرداد و شهریور نیز با پیگیری دادگستری خوزستان هزار میلیارد تومان از مطالبات حق آلایندگی به خوزستان پرداخت شد.

  رییس کل دادگستری خوزستان گفت: این اعتبار در زمینه‌های خدماتی، رفاهی، بهداشتی و شهرسازی به منظور توسعه متوازن خوزستان هزینه می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.