افتتاح ۷ پروژه آب روستایی در شهرستان کارون

 مدیرعامل آبفای خوزستان گفت: ۷ پروژه آب روستایی به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال در شهرستان کارون به بهره برداری رسید.

محمدرضا کرمی نژاد  گفت: شهرستان کارون دارای ۶۰ روستا بوده که ۶ روستای آن با تنش آبی مواجه است؛ پروژه آبرسانی به سه روستا در حال اجرا بوده و عملیات اجرایی آبرسانی به سه روستای دیگر در روز‌های آینده آغاز خواهد شد.

او افزود: به همت مجریان طرح آبرسانی، تا دهه فجر امسال، هیچ روستا بی‌آب و کم‌آبی در شهرستان کارون نخواهیم داشت.

مدیرعامل آبفای خوزستان، اعتبار ۶ پروژه آبرسانی در شهرستان کارون را حدود ۵۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این پروژه‌ها تا دهه فجر امسال تکمیل خواهد شد.

 مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون کار آبرسانی به حدود ۲ هزار روستای استان انجام شده و در ماه‌های آینده تکمیل ۷۰۰ پروژه آبرسانی روستایی را در دستور کار داریم.

او افزود: خوشبختانه دولت انقلابی نگاه ویژه‌ای به استان داشته و در بحث آب و فاضلاب تاکنون اقدامات خوبی صورت گرفته است.

محمد خانچی معاون عمرانی استاندار خوزستان با بیان اینکه توسعه استان مورد توجه مسئولان نظام است، گفت: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی ابتدای سال خود در مشهد مقدس، پروژه آبرسانی غدیر را یکی از اقدامات انقلابی دولت بیان می‌کند که نشان‌دهنده نگاه حکیمانه ایشان به استان خوزستان است.

او افزود: وقتی مقام عظمای ولایت در دیدار با پدر شهید حزباوی، جویای وضعیت کوت عبدالله می‌شود نشان می‌دهد که ایشان به گوشه و کنار استان توجه ویژه داشته و این موضوع بار مسئولیتی ما را سنگین‌تر می‌کند.

معاون عمرانی استاندار خوزستان پروژه فاضلاب اهواز و کارون را جزو دستور کار دولت دانست و گفت: امروز یک همدلی و اتحاد بین مسولان ایجاد شده تا حجم کار‌های باقی مانده روی زمین در استان با یک نگاه جهادی و انقلابی کمتر شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.