تعامل دستگاه‌های مرتبط برای حفاظت از سامانه‌های ثبت تردد جاده‌ای در اردبیل

دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اردبیل گفت: در راستای حفاظت از سامانه‌های ثبت تردد جاده‌ای، دستگاه‌های مرتبط باید تعامل لازم را داشته باشند.

محمدعلی مجتهدی‌نیا در نشست حفاظت و مراقبت از تجهیزات و سامانه‌های ثبت تردد جاده‌ای گفت: بر اساس قانون اقدامات پیشگیرانه و اجرایی به منظور بهره‌برداری و پایداری این سامانه‌ها ضروری بوده و شرکت توانیر باید نسبت به تأمین ایمن برق مورد نیاز آن‌ها اقدام کند.

او با اشاره به وجود ۷۶ دستگاه تردد شمار، ۴۱ دوربین نظارت تصویری و ۶۴ دوربین ثبت تخلفات، افزود: پلیس و راهداری باید تعامل لازم را در این خصوص داشته باشند و در صورت بروز سرقت و یا تخریب، مراتب را با حضور میدانی همه دستگاه‌های مرتبط بررسی و صورت‌جلسه کنند.

دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اردبیل بیان کرد: برای حراست و حفاظت از سامانه‌های ثبت تردد گشت دوره‌ای توسط راهداری، پلیس و شرکت برق ضروری بوده و لازم است در مدت زمان ۳ ماهه این بازدید‌ها انجام شود.

گفتنی است؛ در این نشست مباحث کارشناسی با حضور کارشناسان دستگاه‌های مرتبط با سامانه‌های ثبت تردد انجام و راهکار‌های لازم برای حراست از این سامانه‌ها ارائه شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار