تولید موتورسازان تراکتورسازی ایران ۲ برابر شد

مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: طی ۲ سال گذشته تولید روزانه موتور در شرکت موتورسازان تراکتورسازی از ۸۰ دستگاه به رقم بیش از ۱۶۷ دستگاه افزایش یافته و ۲ برابر شده است.

مصطفی وحیدزاده مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران  روز یکشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل موتورسازان این گروه صنعتی گفت: طی ۲ سال گذشته استراتژی توسعه محصول، افزایش تولید و ارتقاء محصول در برنامه گروه تراکتورسازان قرار گرفته و این هدف گذاری نیز با همکاری و همراهی تک تک کارکنان شاغل در این مجموعه از کف کارخانه تا مدیران و حتی یک مکانیک نمایندگی در دورترین نقاط ایران اسلامی محقق شده است.

وی با اشاره به سفره رنگین محصولات گروه صنعتی تراکتورسازی که از محصولات نهایی تراکتور تا انواع خودرو‌های تجاری، ادوات و قطعات را شامل می‌شود اظهار کرد: بیش از هزار قطعه سازی در کل کشور چرخهایشان با تولید محصولات تراکتورسازی می‌چرخد.

وحید زاده با اشاره به اینکه امسال بیش از ۱۰ میلیون تن گندم توسط کشاورزان به دولت تحویل داده شده است، گفت: تراکتورسازی و کارکنان آن در رسیدن به این هدف نقش اساسی را داشتند که اگر تراکتورسازی و تلاش کارکنان آن نبود این رقم حتی به ۲ هزار تن هم نمی‌رسد.

این فعال حوزه صنعت کشور خاطرنشان کرد: در این کشور و یا حتی در کل دنیا نمی‌توان کسی و یا بخشی را به عنوان مصداقی برای عدم وابستگی به کشاورزی آورد و کشاورزی موفق نیز در سایه ماشین آلات کشاورزی که نمود اصلی و بارز آن تراکتور است محقق می‌شود.

در پایان این مراسم از خدمات چندین ساله مطلب زاده در گروه صنعتی تراکتورسازی ایران قداردانی و «یوسف دادگر نوبریان» به عنوان مدیرعامل جدید شرکت موتورسازان تراکتورسازی ایران معرفی شد.

شرکت موتورسازان تراکتورسازی ایران به عنوان بزرگترین تولید کننده موتور‌های دیزلی کشور با در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات لازم در ساخت انواع موتور‌های سه، چهار و ۶ سیلندر با کاربرد‌های مختلف کشاورزی، خودرویی، صنعتی، ماشین آلات راه سازیر فعالیت کرده و تامین کننده بخش اعظم نیاز واحد‌های صنعتی کشور به نیروی محرکه است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
رقیه
۱۱:۱۷ ۰۹ مهر ۱۴۰۲
اگر تولید 2 برابره چرا پس انقدر گرونی داریم ؟

چی فرض کردید مارو تولید داخل داریم پس چرا باید داخل کشور انقدر مشکل داشته باشیم
آخرین اخبار