رفع تصرف اراضی ملی در شهرستان ساری

۱۵۰۰ مترمربع از اراضی ملی در شهرستان ساری از ید متجاوزین خارج شد.

روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران منطقه ساری اعلام کرد: در راستای تشدید اقدامات حفاظتی و بر اساس وظیفه ذاتی نیرو‌های یگان حفاظت انجام تبصره ذیل ماده ۵۵ به مساحت تقریبی ۱۵۰۰ مترمربع از اراضی ملی روستای قارنسرا مجاورت سری پروا منطقه دودانگه از ید متجاوزین خارج و اعاده به وضع سابق گردید.

این ماموریت با حضور سرجنگلبان و نیرو‌های یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری سرجنگلبانی دودانگه انجام شد.

هموطنان می‌توانند در صورت مشاهده وقوع هرگونه تخلف در حوزه منابع طبیعی از قبیل قطع و حمل چوب آلات جنگلی، برداشت و حمل گیاهان مرتعی، برداشت و حمل محمولات فرعی جنگلی (چلم، خزه، سرخس و...) تصرف و تخریب اراضی ملی و حریق در عرصه‌های جنگلی و مرتعی را با شماره‌های ۲۴ ساعته امداد جنگل و مرتع ۱۵۰۴ و ۱۳۹ در میان بگذارند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۴۷ ۰۹ مهر ۱۴۰۲
جهاد کشاورزی ساری توان مبارزه با ساخت و ساز غیر مجاز در ساری خارج از بافت روستا را ندارد معلوم نیست روستایان غیر بومی چگونه در روستاهاهجوم آروند و زمین کشاورزی را خریداری و تفکیک نمودند به راحتی مشغول ساخت و ساز میباشد گزارش 131 .و... اعتنایی نمی کنند از جمله در روستا آبکسر و چناربن ساری جای تعجب میباشد حتی داخل زمین شالیزاری خارج از بافت روستا تالا ر پذیرایی و ویلا سازی می نماید حالا یک کشاورز برای ساخت یک انبار و استراحت گاه ممنوع میباشد