ایمانیه:

فارس آماده میزبانی از رئیس جمهور است

استاندار فارس با اشاره به در پیش بودن سفر دوم رئیس جمهور به این استان گفت: آماده میزبانی از رئیس جمهور و هیئت دولت هستیم.

محمد هادی ایمانیه استاندار فارس، در جمع تعدادی از فرمانداران و بخشداران استان در شیراز  با اشاره به در پیش بودن سفر دوم رئیس جمهور به این استان، اظهار کرد: در روز‌های باقیمانده تا سفر، سایر مقدمات نیز از سوی فرمانداران و بخشداران فراهم شود تا استقبالی باشکوه و در شان مردم این استان شاهد باشیم.

او با اشاره به اجرایی شدن ۸۵ درصد مصوبات سفر اول رئیس جمهور و هیات دولت به فارس به گواهی نمایندگان دفتر رئیس جمهور ادامه داد: برای سفر دوم نیز یکسری مصوبات داریم که در جلسه امروز نمایندگان استان با معاون اجرایی رئیس جمهور قطعی خواهد شد.

استاندار فارس اظهار کرد: فرمانداران می‌توانند این موارد را برای ایجاد امید در شهرستان‌ها و دستاورد‌های سفر آتی رئیس جمهور به نحوه شایسته اطلاع رسانی کنند.
ایمانیه همچنین از فرمانداران و بخشداران خواست شرایط و امکانات را به گونه‌ای فراهم کنند که در جریان سفر نظم و انضباط به شکل مطلوب حاکم باشد به گونه‌ای که مردم دچار زحمت نشوند.

او، همچنین خواستار فراهم کردن شرایط برای بهره برداری مطلوب از طرح‌های آماده افتتاح رسمی همزمان با سفر رئیس جمهور و هیئت دولت در شهرستان‌های استان شد.

 فرمانداران صنایع تبدیلی را جدی بگیرند

استاندار فارس همچنین با اشاره به جایگاه فارس در زمینه تولید محصولات کشاورزی و باغی بیان کرد: با توجه به این جایگاه، فرمانداران باید از ایجاد صنایع تبدیلی به عنوان یک کار سرمایه گذاری حمایت کنند.

ایمانیه اضافه کرد: شایسته و مطلوب نیست که ۳۰ درصد محصولات باغی و کشاورزی استان تبدیل به ضایعات شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.