استاندار ایلام:

ایلام در آینده یکی از استان‌های برخوردار کشور خواهد بود

استاندار ایلام گفت: استان ایلام در آینده یکی از استان‌های برخوردار کشور خواهد بود چرا که گام‌های بلندی برای توسعه استان برداشته شده است.

حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام در جشنواره شهیدرجایی ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره سه هزار شهید استان اظهار داشت: شهدای عزیز در یک لحظه در آتش عشق سوختند و به فیض شهادت نائل شدند.

وی بیان داشت: استان ایلام، میدان رقابت مدیران برای خدمت به مردم است و همه مدیران در حوزه خدمت به مردم در حال رقابت هستند. مدیران باید قدردان موهبت الهی یعنی خدمتگزاری به مردم باشند.

وی بیت‌الغزل همه‌ی مدیران استانی را خدمت عنوان کرد و گفت: هارمونی و وحدت خوبی برای خدمت به مردم در استان شکل گرفته است.

وی مطرح کرد: با عنایت به ظرفیت‌ها، استان ایلام در آینده یکی از استان‌های برخوردار کشور خواهد بود چرا که گام‌های بلندی برای توسعه استان برداشته شده است.

وی ادامه داد: معدل عملکرد مدیران استان خوب است و جامعه مخاطب مدیران استان، مردم هستند که باید با سعه‌صدر مشکلات مردم را برطرف کنند.

استاندار ایلام با اشاره به کنگره بزرگ اربعین و حضور میدانی همه مدیران و مردم در این کنگره، گفت: مدیران با عشق به امام حسین (ع) در اربعین ردای خدمت به تن کردند و خالصانه با همه توان پای کار آمدند.

وی با قدردانی از همه‌ی دست‌اندارکاران کنگره بزرگ اربعین، بیان کرد: اربعین امسال در مقایسه با سال‌های گذشته، زیرساخت‌ها متحول شد و شاهد معرفت‌افزایی و توجه به موضوعات فرهنگی در اربعین بودیم.

بهرام‌نیا با اشاره به اعتبارات هزینه شده در حوزه‌ی اربعین، بیان کرد: از مجموع ۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان هزینه برای زیرساخت‌های اربعین طی دو سال، ۵ هزار میلیارد تومان برای راه‌های منتهی به مهران هزینه شد و این از برکات اربعین است.

وی اظهار کرد: همه امورات استان باید الهام گرفته از اربعین باشد که در این صورت شاهد اعتلای فرهنگی و اقتصادی استان خواهیم بود.

منبع: مهر

برچسب ها: پیشرفت ، توسعه
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.