مورایس: سپاهان نماینده ایران است و مقابل الاتحاد بازی خوب و جذابی خواهیم داشت

سرمربی سپاهان گفت: ما نماینده ایران هستیم و بازی خوب و جذابی مقابل الاتحاد خواهیم داشت.

ژوزه مورایس در نشست خبری پیش از دیدار با الاتحاد اظهار داشت: بابت حضور شما ممنون هستم. بازی خیلی خوب و جذابی برای شما هم خواهد بود. امیدوارم همه عکاسان و خبرنگاران بتوانند در مسابقه حضور داشته باشند. چیز‌هایی هم هست که مهم‌تر از بازی فرداست. جذابیتی هست و تیم‌های عربستانی به ایران آمده‌اند و قرار است کنار هم بازی کنیم و لذت ببریم از بازی فردا. ما نماینده ایران هستیم و برای کشور ایران و هواداران سپاهان بازی می‌کنیم. آرزو می‌کنم فردا ورزشگاه پر شود یا حداکثر جمعیت به ورزشگاه بیایند. حتی افرادی که به هر دلیل نتوانند به ورزشگاه بیایند امیدوارم در خانه شاهد بازی جذابی باشند. هواداران هم قرار است کیفیت خوبی از خودشان در ورزشگاه نشان بدهند.

یک بازی با کیفیت و خوب ارائه می‌دهیم

مورایس تاکید کرد: یک بازی با کیفیت و خوب ارائه می‌دهیم که نشان دهنده یک جو لذت بخش باشد و عادلانه و منصفانه پیش برود. در آخر می‌خواهیم بگوییم که دوستانمان اینجا ایران آمدند و با آغوش گرم از آن‌ها استقبال کردیم و همین طور در عربستان هم همین‌گونه خواهد بود.

آخر بازی، نتیجه مشخص می‌شود

وی در مورد پیش بینی از بازی فردا گفت: همیشه این سوال‌ها را رد می‌کنم. جوابی ندارم برایش. چون نمی‌دانم نتیجه بازی چه می‌شود، آخر بازی نتیجه مشخص می‌شود. باورمان این است که باید پله پله جلو برویم باور دارم بازی خوبی خواهد بود.

الان لحظه کنار هم بودن است

مورایس درمورد تقابل با مربی هموطنش کفت: ساده می‌گویم تمرکز مان روی بازی‌های آسیایی است و الان لحظه در کنار هم بودن است. اینکه با یک کشور دیگر رابطه دوستی داشته باشیم لحظه رقابت است و خوشحالم. من فردا با یازده بازیکن به میدان می‌روم و اگر یازده بازیکن نداشتیم نمی‌توانستیم رقابت را پیش ببریم. امیدوارم چیز‌هایی که خوب پیش نرفته خوب پیش برود. همچنین برای‌ای اف سی که برای آینده فوتبال و عدالت تلاش می‌کند. من هم به حقیقت و عدالت اعتماد دارم همانطور که ما به حقیقت و عدالت احترام می‌گذاریم آن‌ها هم همین کار را می‌کنند.

اسپریتو انسانی فوق العاده خوب است

سرمربی سپاهان تاکید کرد: مربی حریف را از خیلی سال پیش می‌شناسم او فقط یک مربی خوب نیست بلکه انسانی خارق العاده است. از روزی که دیدمش تا امروز همه رابطه هایش و خوش و بش کردنش یکسان است، انسان فوق‌العاده خوب است. بخاطر پرتغالی بودنش نمی‌گویم. از دیدنش لذت می‌برم، چون یک رهبر فوق‌العاده است و امروز هم یک تیم فوق العاده را دارد رهبری می‌کند. اینجا آمده و با الاتحاد می‌خواهد مقابل ما بازی کند. به او خوشامد می‌گویم. در مورد ستاره‌ها صحبت کردید باید اشاره کنم ما هم ستارگان خودمان را داریم. پیام، بازیکن ملی و با تجربه‌ای است که در کشور پرتغال بازی کرده است. می‌دانید این را می‌خواهم بگویم. باور دارم که اگر موقعیتی برای دیده شدن برای بازیکنان ایرانی فراهم می‌کردیم الان خیلی از ایرانی‌ها بودند که در کشور‌های دیگر بازی می‌کردند. چون با کیفیت هستند به سرمربی حریف خوشامد می‌گویم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار