مجوز ۵۴۸ تک‌آهنگ طی ۲ ماه صادر شد

دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، آمار مجوزهای صادره در مرداد و شهریورماه را اعلام کرد که بر اساس آن، مجوز ۵۴۸ تک‌آهنگ صادر شده است.

در مردادماه ۱۴۰۲، مجوز ۲۶۰ تک آهنگ، ۲۶ آلبوم موسیقی، ۹ نماهنگ، دو آلبوم تصویری، ۱۸ کتاب گویا و شش مجوز تاسیس و تمدید استودیوی صدابرداری و مراکز تولید و تکثیر آثار صوتی و تصویری را صادر کرده است. 

در مدت یاد شده ۴ گروه موسیقی به خارج از کشور اعزام شده و دو اجرای مناسبتی مذهبی با ۱۲ نوبت اجرا روی صحنه رفته‌اند. 

در میان تک‌آهنگ‌های مجوز گرفته، ۲۰۶ اثر در ژانر موسیقی پاپ، ۱۸ اثر در ژانر موسیقی نواحی، ۱۳ اثر در ژانر موسیقی سنتی، ۱۲ اثر در ژانر موسیقی تلفیقی، ۸ اثر در ژانر موسیقی کلاسیک و ۳ اثر در ژانر موسیقی الکترونیک تولید شده‌اند. 

در بخش آلبوم‌ها نیز مجوز ۱۰ آلبوم موسیقی سنتی، ۶ آلبوم موسیقی پاپ، ۳ آلبوم موسیقی نواحی، دو آلبوم موسیقی تلفیقی، دو آلبوم موسیقی کودک، دو آلبوم موسیقی کلاسیک و یک آلبوم موسیقی ارکسترال در مردادماه ۱۴۰۲ صادر شده است. 

همچنین دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهریورماه ۱۴۰۲، مجوز ۲۸۸ تک آهنگ، ۱۲ آلبوم موسیقی، ۷ نماهنگ، دو آلبوم تصویری، ۶ کتاب گویا، و هفت مجوز تاسیس و تمدید استودیوی صدابرداری و مراکز تولید و تکثیر آثار صوتی و تصویری را صادر کرده است. 

در مدت یاد شده ۲ گروه موسیقی به خارج از کشور اعزام شده و ۲۳ اجرای مذهبی مناسبتی با ۵۸ نوبت اجرا روی صحنه رفته‌اند. 

در میان تک‌آهنگ‌های مجوز گرفته، ۲۱۹ اثر در ژانر موسیقی پاپ، ۲۱ اثر در ژانر موسیقی نواحی، ۲۰ اثر در ژانر موسیقی تلفیقی، ۱۳ اثر در ژانر موسیقی سنتی، ۸ اثر در ژانر موسیقی الکترونیک، ۵ اثر در ژانر موسیقی کلاسیک، یک اثر در ژانر موسیقی کودک و یک اثر در ژانر موسیقی ارکسترال تولید شده‌اند. 

در بخش آلبوم‌ها نیز مجوز ۵ آلبوم موسیقی پاپ، ۳ آلبوم موسیقی الکترونیک، ۲ آلبوم موسیقی سنتی و دو آلبوم موسیقی نواحی در مردادماه ۱۴۰۲ صادر شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار